Zajímavosti

Divák vytočil hvězdu filmu S tebou mě baví svět. Herečka přerušila představení

Divák vytočil hvězdu filmu S tebou mě baví svět. Herečka přerušila představení
Herečka Zdena Studenková | Zdroj: Profimedia

Slovenská herečka Zdena Studenková hraje v bratislavském divadle Štúdio L+S dvouhodinové monodrama Shirley Valentine. Pamatovat si veškerý text vyžaduje velké soustředění a právě během této hry herečku vytočili diváci, když v hledišti začal vyzvánět telefon. Studenková dokonce přerušila představení.

Dvě hodiny musí být Zdena Studenková stoprocentně soustředěná, aby nezapomněla text a aby ​​představení, ve kterém hraje pouze ona sama, zároveň důvěryhodně odehrála. Stačí proto sebemenší rozrušení a herečka může ztratit nit. Podle týdeníku Šarm však nedávno během představení k takovému rozrušení málem došlo.

Jak informoval portál topky.sk, uprostřed představení se v hledišti ozvalo vyzvánění telefonu. V tu chvíli herečka přimhouřila oči, aby pohledem vyhledala viníka. "Neruším? Já počkám," přerušila hru Studenková, což diváky pobavilo. Za chvíli se však nepříjemný zvuk zopakoval. Herečka tedy znovu položila svůj dotaz a opět na chvíli přestala hrát.

Související obsah

​Následně se z obecenstva ozval muž a omluvil se za paní, které zvonil telefon, s tím, že je jí už 70 let. "Takových je nás tu víc," pohotově zareagovala hvězda filmu S tebou mě baví svět. Ta totiž zmíněné jubileum oslaví už za dva roky. Za tuto reakci si vysloužila velký potlesk diváků, atmosféru tedy celá situace nijak neznepříjemnila.

pem, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz