APLIKACE TN.CZ
Krimi

Muže na Klatovsku zranila padající kláda. Policie případ řeší jako trestný čin

Muže na Klatovsku zranila padající kláda. Policie případ řeší jako trestný čin
Ilustrační fotografie | Zdroj: TV Nova

Vážná nehoda se stala v areálu jedné firmy u Klatov. Při manipulaci se dřevem se zranil muž. Policie případ šetří jako trestný čin.

Policisté přijali oznámení o události v areálu firmy v obci u Klatov ve čtvrtek. Při manipulaci se dřevem se tam zranil muž. "Kolem 17:40 pomocí nákladního vozu 58letý muž z Klatovska prováděl nakládání dřeva hydraulickou rukou, když překládal dřevní kulatinu, spadla na muže, který stál u vozu," informovala policejní mluvčí Dana Ladmanová.

Dotyčný muž se zranil. Záchranáři jej následně letecky převezli do nemocnice v Plzni na ošetření. Policisté případ vyšetřují jako trestný čin. "Policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ublížení na zdraví z nedbalosti," doplnila Ladmanová.

Související obsah

Kriminalisté se případem dále intenzivně zabývají. "Bude vyrozuměn také Inspektorát bezpečnosti práce pro Plzeňský a Karlovarský kraj," uzavřela Ladmanová.

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz