Co nás čeká

Horoskop na čtvrtek 9. června: Planety pro vás mají zajímavou nabídku

Horoskop na čtvrtek 9. června: Planety pro vás mají zajímavou nabídku
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Merkur v Blížencích říká, že se můžete poohlédnout po investicích. Beranům se například vyplatí investovat do potomků, Saturn oproti tomu žádá Vodnáře o větší kontrolu financí. Ryby mají v tomto měsíci hvězdnou protekci.

Beran

Pokud byste rádi investovali, pak vám Merkur v Blížencích přináší zajímavou nabídku. V tomto měsíci se vyplatí investovat do potomků a podle toho také dnešní příležitost vyhodnoťte. Pokud není z tohoto soudku, zbydou vám pak ještě peníze na investici do dětí?

Býk    

Budete dnes dost kritičtí a uštěpační. Nejlepší cestou, jak se tomu ubránit a nebýt pro kolegy někým, komu radši půjdou z cesty, je vzpomenout si, jak nepříjemná je kritika pro vás samotné. Nedělá vám dobře, i když je oprávněná. Ta vaše ale není.

Blíženci          

Ti, kteří mají brzy skládat důležitou zkoušku či absolvovat přijímací pohovor, dnes začnou být pořádně nervózní. Přepadnou je obavy, zda se nepřecenili a zda uspějí. Důležité je nepodlehnout momentálnímu rozpoložení. Přesvědčte sami sebe, že to půjde.

Rak    

Někdo z vašich blízkých má problém a bude třeba, abyste pomohli řešit jeho následky. Dnes uděláte první kroky a také budete muset povzbudit toho, kdo se dopustil tohoto přešlapu. Stále se obviňuje a trápí. Vysvětlete mu proto, že nikdo není neomylný.

ODTEĎ VOLEJTE KARTÁŘCE JEN ZA 35Kč/min!
Využijte akci a volejte kartářkám se slevou. Práce, láska, peníze, vztahy – nic není tabu!

Lev     

Konečně vás dnes čeká klidnější den, který přinese i zlepšení nálady. Využijte toho k tomu, abyste si po práci vyrazili za kulturou a odreagovali se. Co takhle divadlo, kino nebo výstava? Sedět doma a přemýšlet nad starostmi nikam nevede.

Panna 

Nepodceňujte v tomto měsíci kontakty s lidmi, kteří disponují značným vlivem a osobně je znáte. Mohou mít v blízké době zásadní vliv na vaši kariéru a posunout ji tím správným směrem. Dnes zvažte, zda někoho z nich neoslovíte a nepřipomenete se mu.

Váhy  

V práci dnes dostanete pořádnou pochvalu, budete totiž velmi pilní a činorodí. Bude dobré, pokud využijete příznivého postavení planet také k práci doma. Už dlouho jste tam pořádně nepřiložili ruku k dílu. Radost z dokončeného díla vám zpříjemní den.

Štír     

Vaše nezdolná vitalita bude dnes pro ostatní nepochopitelná. Svůj elán využijte pro pomoc druhým lidem. Pamatujte si, že co uděláte, to se vám vrátí. Takže pomoc poskytnutá druhým lidem se vám vrátí, až ji budete sami potřebovat. Buďte si jistí!

NOVINKA! BALÍČEK 12x MĚSÍČNÍ TAROT
Personalizovaný výklad kartářkou pro každý měsíc v roku! Díky staletími prověřené karetní metodě zjistíte nejen, co vás čeká, ale pomůže vám také s důležitým rozhodnutím. Vydáte-li se totiž správnou cestou díky radám skrytým v tarotu, urychlíte si cestu k úspěchu!

Střelec

Jaká je vaše volba? Raději si budovat kariéru a společenskou prestiž, anebo je u vás na prvním místě rodina? Toto dilema v sobě dnes budete muset znovu řešit. Rádi byste, aby se obě možnosti daly nějak skloubit, ale dává vám to stále více práce.

Kozoroh         

Vaše okolí jako by se dnes domluvilo, že si vyzkouší vaši trpělivost. Jste celkem tolerantní, ale čeho je moc, toho je příliš. Budete se muset hodně ovládat, abyste všechno přešli mlčky. Myslete na to, že lidé kolem vás své dnešní přešlapy nedělají schválně.

Vodnář          

Saturn ve vašem znamení vás v tomto období žádá o větší kontrolu financí. Celkově na tom nejste úplně ideálně, a navíc máte tendence zbytečně rozhazovat. Ode dneška zkuste omezit výdaje jen na ty nejnutnější a nekupujte nic, co nepotřebujete. Děláte to pro sebe.

Ryby  

Skvělá intuice, báječná vyřídilka i bystrý odhad jsou tím, co vám dnes pomůže najít nové cesty v mnoha oblastech. V nepříliš dobrém období, které v červnu prožívá většina znamení, je to pro vás téměř planetární protekce. Tak ji využijte na maximum!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz