Domácí

Tragédie ve Volarech. Náklaďák srazil chodkyni, žena na místě zemřela

Tragédie ve Volarech. Náklaďák srazil chodkyni, žena na místě zemřela
Nehoda ve Volarech | Zdroj: Policie ČR

V ulici Soumarská ve Volarech na Prachaticku se ráno stala smrtelná nehoda. Nákladní vozidlo tam za zatím nejasných okolností srazilo chodkyni. Žena svým zraněním bohužel podlehla. Trasa na hraniční přechod Strážný je uzavřená.

Všechny záchranné složky ráno vyjely do ulice Soumarská ve Volarech. "Došlo ke střetu nákladního vozidla s chodkyní, nehoda má fatální následky," objasnila TN.cz policejní mluvčí Martina Joklová.

Zdravotnické operační středisko ke sražené ženě okamžitě vyslalo nejbližší pozemní posádku z Volar a posádku s lékařem z Prachatic. "Bohužel starší žena při střetu utrpěla mnohočetná zranění neslučitelná se životem. I přes rychlý příjezd záchranářů už jí nešlo nijak pomoci," sdělila mluvčí krajských záchranářů Zuzana Fajtlová.

Související obsah

Dodala, že v souvislosti s nehodou byl aktivován také krizový intervent Zdravotnické záchranné služby Jihočeského kraje. 

Případ si nyní převezmou prachatičtí kriminalisté. Ti budou zjišťovat, co přesně se na místě stalo. V tuto chvíli není jasné ani to, jestli šla chodkyně po přechodu, nebo ne. "Trasa na hraniční přechod Strážný je uzavřená," upozornila mluvčí v půl 11 dopoledne.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz