Co nás čeká

Horoskop na sobotu 11. května: Venuše svádí boj s Uranem, mějte se na pozoru

Horoskop na sobotu 11. května: Venuše svádí boj s Uranem, mějte se na pozoru
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Budete plní vnitřní nervozity a neklidu. Není se čemu divit. Venuše v konjunkci s Uranem na vás klade zvýšené nároky, tak se cítíte frustrovaní a zklamaní aktuálními událostmi. Ale nevěste hlavu, bude líp.

Beran

Dnes budete mít poněkud velitelské sklony. Bude muset být po vašem a s ničím nebudete spokojeni. Dobré bude jenom to, co uděláte nebo řeknete sami. Uberte, takhle akorát všechny okolo naštvete. Respektujte i ty druhé a nechte je volně dýchat.

Býk    

Pobyt v přírodě nebo příjemný výlet vám v sobotu udělá rozhodně dobře. Vyrazte na túru, sedněte na vlak nebo na kolo a kochejte se krajinou, než dojedete do cíle. Klid do duše vám vlije i sóloakce, ale klidně můžete vzít s sebou i přátele či rodinu.

Blíženci          

Budete dnes činorodí a pustíte se do něčeho, co je nad vaše síly. Pobavíte tím všechny přítomné. Ti zároveň ocení vaši snahu a nakonec spojí své síly, aby vám pomohli věc dotáhnout do zdárného konce. Vyváznete tak ze šlamastyky.

Rak    

Po náročném týdnu si zasloužíte, abyste si něčím udělali radost. A tak si udělejte na sobotu program podle svého gusta. Pokud budete chtít zůstat celý den v pyžamu a mít zatažené žaluzie, klidně můžete. Chcete jít plavat? Jděte. Nebo prospěte den!

ODTEĎ VOLEJTE KARTÁŘCE JEN ZA 35Kč/min!
Využijte akci a volejte kartářkám se slevou. Práce, láska, peníze, vztahy – nic není tabu!

Lev     

Těšili jste se na klidný víkend, ale dnes po probuzení pocítíte, že je všechno jinak. Budete plní vnitřní nervozity a jakéhosi neklidu. Není se čemu divit. Venuše v konjunkci s Uranem na vás klade zvýšené nároky, tak se cítíte frustrovaní a zklamaní aktuálními událostmi.

Panna 

Protože si nyní se svými blízkými dost dobře rozumíte, bylo by vhodné využít tohoto příznivého období pro posílení vašich vzájemných vazeb. Začněte dnes. Vyrazte společně na výlet, pusťte se doma do kreativních prací nebo spolu pracujte na zahrádce.

Váhy  

Vaši blízcí vám vytýkají, že se jim v poslední době málo věnujete. Mají pravdu. Jste teď ponořeni do svých vlastních myšlenek. Ty jsou většinou neveselé, protože Venuše svádí boj v konjunkci s Uranem. Dnes to napravte a sobotu si vyhraďte pro rodinu.

Štír     

Všichni, kteří čekají na novou lásku, by dnes neměli sedět doma. V první polovině června je zvýšená šance potkat protějšek na místech s dlouhou historií, třeba na hradech, zámcích nebo jiných památkách. Půjde o duchovně zaměřeného, inteligentního člověka.

NOVINKA! BALÍČEK 12x MĚSÍČNÍ TAROT
Personalizovaný výklad kartářkou pro každý měsíc v roku! Díky staletími prověřené karetní metodě zjistíte nejen, co vás čeká, ale pomůže vám také s důležitým rozhodnutím. Vydáte-li se totiž správnou cestou díky radám skrytým v tarotu, urychlíte si cestu k úspěchu!

Střelec

Stanete se dnes rádci pro někoho z vašich přátel nebo vzdálenějších příbuzných. Přijdou za vámi s dotazem na váš názor na určitou věc a zároveň vás požádají o radu, jak by se měli zachovat. Vaše skvělá logika a životní zkušenosti si s tím hravě poradí.

Kozoroh

Při sobotní procházce náhodou potkáte člověka, kterého jste už léta neviděli. Setkání překvapí vás oba a rozhodně si budete mít co povídat. Vyměňte si na sebe kontakty a sejděte se jindy, abyste na sebe měli více času, a mohli tak probrat více věcí.

Vodnář

Máte doma kolo? A kdy jste na něm naposledy seděli? Co kdybyste dnes zkusili, zda jste na něm nezapomněli jezdit? Mohli byste se projet třeba jen na krátkou vzdálenost někam, kde nepotkáte auta. Cyklistika je dobrý způsob, jak pracovat na zlepšení kondice.

Ryby  

Venuše v konjunkci s Uranem vám dnes pomůže přiblížit se k někomu, o koho se už delší dobu zajímáte. Využijte k dosažení úspěchu a navázání vztahu také své osobní kouzlo a bezprostřední vystupování. Důležitá je přirozenost. Na nic si nehrajte, všechno byste pokazili.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz