Domácí

Hledaného chlapce se podařilo najít. Dítě zmizelo večer, rodina se bála o jeho život

Policisté našli 13letého chlapce z obce Boršice na Uherskohradišťsku, po kterém začali pátrat už v nočních hodinách. Rodiče svého syna naposledy viděli večer, po menší rozepři odešel bez mobilního telefonu ven a už se nevrátil. Naštěstí se ho nakonec podařilo vypátrat a je v pořádku.

Policie v noci do systému Dítě v ohrožení zařadila 13letého chlapce z Uherskohradišťska. "Žádáme veřejnost o spolupráci při pátrání po 13letém chlapci z obce Boršice, kterého od včerejšího večera pohřešují rodinní příslušníci. Chlapec po menší rozepři s rodiči odešel ve večerních hodinách (mezi sedmou a půl devátou) z místa trvalého bydliště. Domů se doposud nevrátil," oznámila nad ránem policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

Související obsah

​Rodina měla o chlapce velký strach. Mobilní telefon u sebe neměl. "Informace o pohřešovaném nám mohou občané poskytnout na kterémkoliv obvodním oddělení Policie ČR nebo na bezplatné lince 158," vyzvala mluvčí.

Obavy rodičů byly naštěstí zbytečné a chlapce se podařilo policistům najít. Nic se mu nestalo. "Děkujeme všem, kteří se na rozsáhlé pátrací akci po pohřešovaném dítěti podíleli. Chlapec se našel v Boršicích a je v pořádku," oznámila odpoledne policie.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz