Domácí

Známý český youtuber se stal tatínkem. Miminko dostalo krásné jméno

Známý český youtuber se stal tatínkem. Miminko dostalo krásné jméno
Jirka Král Zdroj: Se souhlasem Jiřího Krále

Známý český youtuber Jirka Král se v noci na pondělí stal poprvé tatínkem. S manželkou Karolínou se jim narodil chlapeček, kterému vybrali tradiční české jméno.

Radostnou zprávou se v pondělí ráno pochlubil jeden z nejznámějších českých youtuberů Jirka Král. Na instagramu sdílel fotku novorozeného syna, který se narodil v porodnici v Rakovníku.

Chlapeček se jmenuje David a pyšní rodiče se pochlubili, že je to kluk jako buk. "Včera v noci se nám narodil Davídek. Maminka i miminko jsou v pořádku. Je to velký kluk, 4310 gramů a 55 cm," rozněžnil se Král.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Jirka Král (@jirkakral)

Jirka Král se v roce 2012 proslavil v reality show TV Nova Farma. Pak rozjel úspěšný kanál na síti YouTube a získal přes milion odběratelů. Vedle toho vydával komiks, provozoval kavárnu a věnoval se osvětové kampani, jak se bezpečně chovat na internetu.

V září 2018 ale překvapil videem, ve kterém oznámil konec své youtuberské kariéry. Od té doby se věnuje podnikání v marketingu, stále aktivní je ale na instagramu, kde má přes 900 tisíc sledujících. S dlouholetou partnerkou Karolínou se oženil v roce 2020.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz