Co nás čeká

Horoskop na úterý 14. června: Dnešní den vyžaduje rovnováhu, snažte se

Horoskop na úterý 14. června: Dnešní den vyžaduje rovnováhu, snažte se
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Čeká vás úplňkový úspěch! Podaří se vám vzbudit zájem u osoby, která se vám líbí! Navíc nečekaně narazíte na starého známého a milá konverzace vám vmžiku přinese dobrou náladu. Jen se snažte být v rovnováze. Pomůže vám to!

Beran

Najdete si více než dostatečnou náplast na zlomené srdce. Lékem se totiž stane láska. A ta, jak známo, je všemocná! I vám pomůže načerpat novou životní sílu a pozitivní energii. Uvidíte, že svět se bude zdát hned růžovější a všechny problémy menší.

Býk    

Vlivem úplňku ve Střelci se dočkáte zadostiučinění. Ukáže se totiž, že v určité záležitosti jste měli pravdu, a i když budete mít radost a chuť dát svůj názor patřičně najevo, nedělejte to. Každý dobře ví, že pravda byla na vaší straně, a zbytečným vychloubáním si uškodíte.

Blíženci          

Čeká vás finanční ocenění! Za vaši práci jste si ho zasloužili. A také si zasloužíte utratit tento obnos dle svého gusta! Dopřejte si menší povyražení a nezapomeňte zapojit také rodinu. Utrácejte s radostí, ale i s rozumem. Jen tak si peníze užijete.

Rak    

Dnes se nudit rozhodně nebudete! Zblázníte se totiž do určitého člověka, který vám pořádně zamotá hlavu. Rozum půjde na chvíli stranou a vy se necháte zaslepit svými city. Dobrá zpráva však je, že vaše citové poblouznění nebude trvat příliš dlouho.

TAROT SPŘÍZNĚNÝCH DUŠÍ
Nakoukněte do tajů vašich vztahů! Nečekejte a vytáhněte si své 3 karty hned teď!

Lev     

Při dnešním úplňku se můžete těšit na velice příjemné setkání. Nečekaně totiž narazíte na starého známého a milá konverzace vám vmžiku přinese dobrou náladu. Navíc se dozvíte spoustu zajímavých novinek a horkých drbů. Dávný kamarád vám také dodá podnět k zamyšlení.

Panna 

V práci dnes budete doslova zářit. Oslníte kolegy i zaměstnavatele svými rozsáhlými vědomostmi a neuvěřitelným rozhledem. Vysloužíte si tak respekt u svých spolupracovníků a zasloužené ocenění od šéfa. Však si obdiv za svou pracovitost zasloužíte.

Váhy  

Čeká vás úplňkový úspěch! Podaří se vám vzbudit zájem u osoby, která se vám líbí! Získali jste sice to, co jste chtěli, ale se svojí příležitostí zacházejte opatrně. Nesmíte být ani moc draví, ani přehnaně stydliví. Chce to rovnováhu. Koneckonců, nemáte co ztratit.

Štír     

Ve vztahu vám to začne nepříjemně skřípat. Základem je najít důvod, proč se váš vztah ocitl v krizi. Nehledejte výmluvy ve vnějších okolnostech a ani neobviňujte partnera. Poctivě a upřímně se zamyslete, jaká je příčina problémů. Je to jediná cesta.

KYVADLO ZDARMA
Vyzkoušejte virtuální kyvadlo, které Vám ihned odpoví!

Střelec

Dnes se budete opravdu činit a svým výkonem si vysloužíte velkou pochvalu. Váš záslužný čin totiž někomu ve vašem okolí velmi pomůže. Bravo! Snažte se dělat podobné skutky častěji a přispějete tak k dobré náladě nejen svého okolí, ale hlavně svojí!

Kozoroh         

Svojí milou povahou, skromností a inteligentním humorem si zcela získáte srdce určité osoby. Pečlivě se rozhlédněte kolem sebe a bude vám hned jasné, o koho se jedná. Chce to jen trochu empatie a pozorovacího talentu. Láska se totiž jen těžko skrývá.

Vodnář          

V určité osobě se zmýlíte, protože je váš názor vytvořen na základě nepravdivých a zavádějících informací. Také první dojem nemusí být vždy všeříkající. Ba právě naopak, váš sklon ihned soudit lidi vám odcizuje mnohé zajímavé osobnosti. A je to škoda!

Ryby  

Nového partnera si při úplňku ve Střelci pořádně oťukáte, než si s ním cokoliv začnete! Vaše opatrnost je částečně daná neblahými zkušenostmi, částečně ovšem strachem z neznámého. Přiznejte si, že občas cíleně hledáte na partnerech chyby.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz