Domácí

Vážná nehoda Václava Upíra Krejčího: Nadýchat měl skoro tři promile

Vážná nehoda Václava Upíra Krejčího: Nadýchat měl skoro tři promile
Václav Upír Krejčí měl autonehodu | Zdroj: HZS Středočeského kraje

Policie v neděli večer zasahovala u dopravní nehody poblíž Mirošovic u Prahy. V autě, které vyjelo ze silnice, jel opilý muž, kterého policisté našli o kus dál v lese. Byl jím známý herec a bavič Václav Upír Krejčí.

Dopravní nehodu u Mirošovic nahlásil policii svědek v 9 hodin večer v neděli 12. června. Do potoka se tam převrátilo na bok auto, jehož řidič utekl do lesa. Lehce zraněného řidiče policie za chvíli našla. Muž nadýchal 2,7 promile alkoholu a kvůli svým poraněním skončil v nemocnici. Nabourané auto vyprostili hasiči s pomocí těžké techniky.

Zranění nebyla nijak vážná. "Řidič ve věku 66 let utrpěl drobnější tržná zranění na hlavě a pár odřenin," uvedla mluvčí středočeské policie Barbora Schneeweissová.

Související obsah

Podle zjištění CNN Prima News však šlo o známého herce Václava Upíra Krejčího. Tomu nasvědčuje i fakt, že bavič měl nedaleko místa nehody chalupu, na které zrovna byl s manželkou a dcerou. V autě však v okamžiku nehody seděl sám.

"K dopravní nehodě osobního automobilu, který skončil v příkopu v potoce, vyjely jednotky HZS Říčany a SDH Senohraby. Jedna zraněná osoba skončila v péči zdravotnické záchranné služby. Hasiči vozidlo vytáhli a do potoka nasadili sorpční hady, aby zabránili šíření uniklých provozních kapalin," uvedli středočeští hasiči.

Nezřízená jízda může 66letého komika přijít velmi draho. Policie totiž nehodu vyšetřuje jako trestný čin. "Přesné příčiny nehody jsou předmětem šetření. Policisté věc vyšetřují jako ohrožení pod vlivem návykové látky, za což může řidiči hrozit trest až tři roky vězení," sdělila Schneeweissová.

Václav Upír Krejčí je známý především pro svá komediální vystoupení. Kromě herectví se proslavil také jako zpěvák v hudebním uskupení Dýza Boys nebo jako moderátor v dětských pořadech. Společně s Michalem Nesvadbou a Světlanou Nálepkovou také tvoří pantomimický soubor Mimtrio.

Václav Upír Krejčí | Zdroj: Profimedia

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz