Krimi

Masakr na Rychnovsku. Tři mrtví včetně dítěte, policie řekla podrobnosti

Smrt dvou lidí a sebevraždu vyšetřuje od pondělního odpoledne policie na Rychnovsku. Podle informací TN.cz měly zemřít žena a dítě. Muž je měl zabít a poté spáchat sebevraždu.

Svou ženu s dítětem měl v pondělí zabít muž na Rychnovsku. Následně údajně spáchal sebevraždu. Případ od pondělního odpoledne vyšetřuje policie z Královéhradeckého kraje, která u rodinného domu zasahovala.

Podle informací TV Nova členy své rodiny zastřelil. "V rodinném domě na Rychnovsku (Královéhradecký kraj) byla dnes odpoledne nalezena tři mrtvá těla," potvrdila v pondělí večer policie na twitteru.

Související obsah

Motiv muže zatím není známý. Podle sousedů z Javornice, kde se zločin stal, měl muž velmi mladé dítě, které údajně v pondělí odpoledne stejně jako svou ženu zastřelil. Celá tragická událost se měla odehrát v rodinném domě, nikoho jiného tedy střelec neohrožoval. "V současné chvíli prověřujeme násilné úmrtí, probíhá ohledání místa činu a zajišťování stop," uvedla policie v pondělí večer.

Podobný případ se stal v květnu v Kostelci na Hané. Policie poslala do vazby muže, který měl zavraždit tři členy rodiny:

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz