Domácí

Kamion na D8 srazil motorkáře. Smrtelná nehoda uzavřela směr na Prahu

Na dálnici D8 u Klíčan v úterý vpodvečer zemřel po srážce s kamionem motorkář. Vážná dopravní nehoda zcela uzavřela směr na Prahu, okolo osmé hodiny mohli řidiči začít využívat alespoň jeden jízdní pruh.

Všechny záchranné složky v úterý okolo půl šesté večer vyrazily ke smrtelné dopravní nehodě na dálnici D8 ve směru na Prahu. Podle policie u Klíčan narazil motorkář do stojícího kamionu. "Příčiny nehody jsou předmětem dalšího šetření," upozornil TN.cz policejní mluvčí Pavel Truxa.

Na dálnici přistál i vrtulník, zraněnému muži však nebylo pomoci. "Na místě zasahovala lékařská posádka z Kralup, záchranáři ze Zdib, Letecká záchranná služba hlavního města Prahy. Muž svým zraněním na místě bohužel podlehl," informovala mluvčí středočeských záchranářů Monika Nováková.

Související obsah

​"Všechny jízdní pruhy dálnice D8 ve směru na Prahu jsou z důvodu šetření této tragické nehody uzavřeny. Policisté místo dokumentují pomocí dronu," upozornili před sedmou hodinou večer na twitteru policisté.

Zhruba o hodinu později už řidiči mohli využívat při cestách do hlavního města alespoň jeden jízdní pruh. "Dálnici se v místě tragické dopravní nehody podařilo částečně zprůjezdnit, projíždějte místem se zvýšenou opatrností," vyzval Truxa.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz