Krimi

Kauza Nárožný pokračuje. Muž obviněný z vraždy otce stojí před soudem

Kauzou muže, který podle kriminální policie zabil svého otce a jeho partnerku, se budou opět zabývat soudy. Na doživotí odsouzený Petr Nárožný se totiž dovolal k Nejvyššímu soudu.

Muž a žena z Přerova zmizeli záhadně už v listopadu roku 2009. Jejich těla se ale nikdy nenašla. Kauza se táhla dlouhá léta. Soudy Nárožného nejdříve zprostily obžaloby, přesto ho nakonec do vězení poslaly. V loňském roce ho odsoudil nejdříve Krajský soud v Ostravě na 25 let, trest mu ale poté zvýšil na doživotí Vrchní soud v Olomouci.

Nárožný ovšem stále tvrdí, že je nevinný. Jeho dovolání tak přišlo až na Nejvyšší soud. Verdikt za tímto nezvyklým případem bychom mohli znát během léta. Manželé zmizeli před téměř 13 lety. V domě, kde žili, zbyly jen krvavé stopy.

Související obsah

Na první pohled tak bylo jasné, že se tam odehrál závažný trestný čin. Policie tehdy po dvojici na Přerovsku a Olomoucku dlouho pátrala, nasadila vrtulník, potápěče nebo speciálně cvičené psy na vyhledávání mrtvých těl přivolané ze Slovenska. Podle vyšetřovatelů měla být motivem vraždy obava Nárožného, že ho otec vydědí.

jal, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz