Co nás čeká

Horoskop na neděli 19. června: Vaši blízcí potřebují pomoc

Horoskop na neděli 19. června: Vaši blízcí potřebují pomoc
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Dnešek je nakloněn lásce. Pokud jste zakoukaní do jisté osoby a až do teď jste nenašli odvahu ji oslovit, věřte tom, že nadešel ten správný čas. Ale věnujte čas i svým blízkým. Vyslechněte je, potřebují to.

Beran

Po dlouhém pracovním týdnu si udělejte čas na rodinu a vyrazte si s nimi na výlet. Naplánujte si společnou vycházku do přírody a užijte si čas, který spolu trávíte. Poslední dobou se zdá čím dál vzácnější. Vyslechněte si své blízké. Potřebují to.

Býk

Dnes je ideální den na nákupy! Vyrazte si se svými přáteli a užijte si spoustu zábavy. Po dlouhém pracovním týdnu si zasloužíte odreagování. Udělejte radost sobě i svým blízkým a odvažte se. Jednou za čas je to neškodné. Nemusíte mít špatné svědomí.

Blíženci

Jste úspěšní, atraktivní a inteligentní. Nouzi o nápadníky tedy rozhodně nemáte. Nemůžete se proto divit, že váš stálý partner má určité obavy. Důvod žárlivosti není nedostatek důvěry ve vás, ale nedostatek sebevědomí vašeho partnera. Ujistěte ho!

Rak

Po letech dřiny jste konečně dosáhli toho, po čem jste vždy toužili. Máte skvělou rodinu, rozjetou kariéru a vše klape tak, jak má. Mnoho lidí s vámi sdílí vaši radost, někoho z okruhu vašich přátel však sžírá žárlivost. Nenechte se tím rozhodit.

TAROT SPŘÍZNĚNÝCH DUŠÍ
Nakoukněte do tajů vašich vztahů! Nečekejte a vytáhněte si své 3 karty hned teď!

Lev

Nešetřete na důležitých věcech. Pokud je třeba koupit něco praktického, raději vsaďte na kvalitu než na nejlevnější cenu. U některých věcí se jednoduše šetřit nevyplácí. Musíte se naučit rozlišit mezi těmi více a méně důležitými. Používejte rozum.

Panna

Raději si lépe ohlídejte své finance. Vaše rodinné výdaje jsou čím dál tím vyšší, a přestože se to teď zrovna nezdá, mohli byste se dostat do velkých potíží. Raději si projděte rozpočet a najděte všechny skuliny a mezery. Potíže se vám vyhnou obloukem.

Váhy

Pokud se vám dnes naskytne zajímavá nabídka v podobě dlouhodobé investice, dejte si na čas a řádně vše promyslete. Pokud se rozhodnete správně, přinese vám to mnoho peněz i úspěchu. Neuspěchejte důležitá rozhodnutí, mohlo by se vám to pěkně vymstít.

Štír

Dnešek je nakloněn lásce. Pokud jste zakoukaní do jisté osoby a až do teď jste nenašli odvahu ji oslovit, věřte tom, že nadešel ten správný čas. Více byste litovali věcí, které jste nezkusili, než těch, které nevyšly. Není co ztratit, jděte si za tím!

KYVADLO ZDARMA
Vyzkoušejte virtuální kyvadlo, které Vám ihned odpoví!

Střelec

Procházíte si partnerskou krizí? Pokud máte problémy ve vztahu, jediným řešením je promluvit si. Seberte odvahu, vyčkejte na správnou chvíli a svěřte se partnerovi se svými pocity a nejistotami. Čeká vás důležitý rozhovor, ať už dopadne jakkoliv.

Kozoroh

Jste čerstvě zamilovaní? Užijte si toto skvělé období do sytosti a travte se svou novou láskou tolik času, kolik jen můžete. Nic netrvá věčně a i období počáteční zamilovanosti rychle vyprchá. Není čas na to, abyste se zabývali svými nejistotami a mindráky.

Vodnář

Přijměte pozvání na večeři a užijte si zábavu s přáteli. Jste rození baviči a i dnes budete středem zájmu. Užijte si pocit pozornosti a pobavte hostitele. Večeře se tak změní v bujarý večírek. Máte schopnost stmelit společnost, využijte toho.

Ryby

Opět jste se pohádali se svou drahou polovičkou? Pokud vás tentokrát trápí špatné svědomí, měli byste být těmi, kdo přijde první a omluví se. Nemá cenu trucovat. Obzvláště pokud máte pocit, že jste partnerovi tak trochu ukřivdili. Urovnejte spory.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz