Domácí

VIDEO: Cizinci se nazí koupali v kašně na náměstí v Plzni. Udělali si z ní vířivku

V sobotu se na plzeňském náměstí koupalo pět cizinců v kašně. Po příjezdu policie se oblékli a odešli. Ve stejný den večer se další tři muži proběhli městem také úplně nazí. Údajně slavili rozlučku se svobodou.

V sobotu se v Plzni pět cizinců svléklo a použilo kašnu Anděl na náměstí Republiky jako sprchu a vířivku. Upozornil na to portál Krimi Plzeň. Všiml si jich svěděk, který ihned kontaktoval policii. "Po příjezdu policisté muže z kašny vykázali. Cizinci nebyli agresivní, oblékli se a odešli," sdělila mluvčí policie Veronika Hokrová. 

Další případ řešili plzeňští policisté také v sobotu, tentokrát kolem desáté hodiny večer. Šlo o rozlučku se svobodou, na kterou jen tak nezapomene nastávající 30letý ženich. Společně se svými dvěma kamarády se rozhodl zopakovat slavnou nahou scénu z Discopříběhu.

Související obsah

Ta se natáčela právě na náměstí Republiky. Místo přes plochu náměstí muži běželi silnicí od Prešovské ulice k Františkánské. Okamžitě si jich všimli strážníci. "S každým z nich strážníci dořešili přestupek proti občanskému soužití pokutou," uvedla policejní mluvčí Jana Pužmanová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz