Domácí

Policie hledala 15leté děvče i její malou dceru. Obě jsou v pořádku

Policie hledala 15leté děvče i její malou dceru. Obě jsou v pořádku
Ilustrační fotografie | Zdroj: Profimedia

Policie na Vysočině pátrala po 15leté dívce. Ta i se svou novorozenou holčičkou šla v pátek na vycházku, do střediska výchovné péče v Černovicích na Pelhřimovsku se ale nevrátily. Policistům se je podařilo najít ve čtvrtek. Dotyčná i dítě jsou v pořádku.

Dívka, která má ve svých 15 letech malou dceru, žije i se svým miminkem ve středisku výchovné péče. "Odpoledne se společně měly vrátit z vycházky, to se ale nestalo. Policisté ihned po přijetí oznámení začali po pohřešované dívce a její dceři pátrat," informovala v pátek 15. července policejní mluvčí Michaela Lébrová.

Policistům se děvče podařilo i s dítětem najít ve čtvrtek. Jsou v pořádku. "Dívka byla vypátrána. Za zveřejnění všem děkujeme," uvedla policejní mluvčí Dana Čírtková.

Související obsah

"Dívka je vysoká přibližně 160 cm, má kulatý obličej, štíhlou postavu s viditelným poporodním bříškem a dlouhé odbarvené vlasy do hněda. Na levém horním předloktí má vytetované velké písmeno M, na pravém rameni velké písmeno B a nad kotníkem levé dolní končetiny symbol +," popsala mluvčí vzhled pohřešované. Na sobě měla oblečený krátký černý overal. Dívka užívá léky, které u sebe neměla.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz