Krimi

Jel zachraňovat životy. O ten svůj po cestě do práce přišel

Jel zachraňovat životy. O ten svůj po cestě do práce přišel
Smrtelná nehoda záchranáře na Českolipsku Zdroj: Policie ČR

Po cestě do práce tragicky zemřel záchranář z Libereckého kraje. Dva řidiči se střetli ve chvíli, kdy jeden předjížděl druhého, ten však v tu chvíli odbočoval vlevo. Záchranář na místě podlehl svým zraněním.

Tragická dopravní nehoda se stala v pondělí ráno na Českolipsku u obce Nová Huť. Zemřel při ní záchranář, který řídil jedno z havarovaných vozidel. "Dnes ráno cestou do práce tragicky zahynul náš kolega a kamarád. R. I. P.," uvedli liberečtí záchranáři na svém facebookovém profilu.

Nehoda se stala ve chvíli, kdy chtěl záchranář cestou do práce předjet druhé vozidlo, které však ve stejnou chvíli začalo odbočovat vlevo. Po nárazu auto se 45letým řidičem vyjelo ze silnice, kde narazilo do pařezu. "Řidič utrpěl závažné zranění, kterému i přes poskytnutou laickou a následně lékařskou pomoc na místě podlehl. Oba muži cestovali ve vozech sami," upřesnila policejní mluvčí Ivana Baláková.

Související obsah

Druhého, 23letého řidiče převezli záchranáři do nemocnice. Byl prý při vědomí a podrobil se dechové zkoušce, která měla negativní výsledek. 

Příčinu srážky zjišťuje kriminální policie spolu s vyšetřovateli z České Lípy. 

Po cestě do práce zemřel na Českolipsku záchranář Zdroj: Policie ČR

Před několika dny srazil kamion na dálnici D8 motorkáře:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz