Zahraničí

Hvězda pěvecké show je na dně. V den svatby hudebníkovi zemřela snoubenka

Hvězda pěvecké show je na dně. V den svatby hudebníkovi zemřela snoubenka
Bývalý soutěžící X Factoru Tom Mann Zdroj: Profimedia

Hudebník Tom Mann, který před lety zazářil v britské show X Factor, si prochází peklem. Sobota měla být jedním z nejšťastnějších dnů jeho života – měl si vzít svou snoubenku Danielle, se kterou má osmiměsíčního syna. Ráno v den svatby ale jeho nastávající náhle zemřela.

Tragickou zprávu oznámil britský hudebník Tom Mann na instagramu. "Nemohu uvěřit, že píšu tato slova, ale moje drahá Dani, nejlepší kamarádka, moje všechno a ještě víc, láska mého života, zemřela v časných ranních hodinách v sobotu 18. června. Den, který měl být nejšťastnějším v našich životech, skončil nenávratně zlomeným srdcem," napsal.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Tom Mann (@tommanninsta)

U oltáře si tak své "ano" už říct nestihli. Přesto se Mann rozhodl nosit snubní prsten na důkaz lásky. "Jsem úplně zlomený. Snažím se to zpracovat a upřímně nevím, kam dál. Ale vím, že musím sebrat všechnu sílu kvůli našemu chlapečkovi. Slibuji, že udělám vše pro to, abych Bowieho vychoval přesně tak, jak jsme vždycky chtěli," vzkázal své zesnulé partnerce do nebe.

Související obsah

​"Mám pocit, že jsem vybrečel celý oceán. Moje milovaná Dani, bez tebe je můj svět jen tmou. Budeš mi navždy chybět," dodal. Danielle Hampsonové bylo 34 let. Příčinu její smrti Mann neprozradil.

Zpěvák se proslavil v roce 2014, kdy se zúčastnil 11. série britské hudební show X Factor. Původně chtěl soutěžit pouze sám za sebe, jeho vystoupení se ale porotcům příliš nezamlouvalo. Uspěl tedy až jako člen kapely Stereo Kicks. Ta se nakonec po roce rozpadla a Mann posléze pracoval jako skladatel pro jiné umělce.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz