Zajímavosti

Všichni čekali, že ho ukáže! Hanychová to od fanoušků schytala

Všichni čekali, že ho ukáže! Hanychová to od fanoušků schytala
Agáta Hanychová Zdroj: Profimedia

Fanoušci Agáty Hanychové se těšili na její úterní živé vysílání na instagramu. Čekali, že ji konečně uvidí s novým přítelem po boku, Hanychová však všechny zklamala.

Modelka Agáta Hanychová pořádně naštvala své fanoušky. Čekali, že ve svém úterním živém vysílání konečně ukáže nového přítele, tedy podnikatele Jaromíra Soukupa. Nestalo se. 

Místo Soukupa se předvedla jen sama Hanychová. A to v roli kuchařky. Během vaření si navíc odskočila si "zasurfovat". Tímto příspěvkem ale pořádně hnula svým příznivcům žlučí. Přesto si modelka pochvaluje, kolik lidí se na její stream z dovolené ve Francii přišlo podívat. "Jsem překvapená," napsala.

Související obsah

"Neviděla jsem na insta nikdy nic trapnějšího než Agátu," stálo v jednom z komentářů. Hanychová se otázkám na svůj nový vztah záměrně vyhýbala a odpovídala například na to, kde koupila své šaty.

Modelka už v neděli redakci TN.cz lásku potvrdila, Soukup to pak přiznal v pondělí večer v jednom ze svých televizních pořadů. A na záplavu telefonátů si stěžuje v posledních dnech i matka Agáty Veronika Žilková. Ta kvůli tomu musela dokonce přerušit své pravidelné cvičení, které pro své sledující vysílá na instagramu.

Žilkovou rozzuřily zprávy o milence Martina Stropnického:

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz