Co nás čeká

Horoskop na čtvrtek 23. června: Přijde příležitost, využijte ji!

Horoskop na čtvrtek 23. června: Přijde příležitost, využijte ji!
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Čtvrtek přeje navazování milostných kontaktů a vztahů. Venuše se dnes přesune do Blíženců a připravila si pro vás připravila hned několik mimořádných příležitostí. Takže neváhejte a chyťte je za pačesy!

Beran

Bez váhání se chopíte příležitosti k flirtu. Do milostného dobrodružství se vrhnete po hlavě s neobyčejnou vášní a odhodláním. Na následky svého jednání jen stěží pomyslíte. Přesto se snažte myslet trochu dopředu. Neubližte nikomu svým počínáním.

Býk

Pomůžete kolegovi s jeho prací. Velkorysé gesto nezůstane bez povšimnutí a můžete si být jistí, že dobrý skutek bude po zásluze oplacen. Jen si dejte pozor, aby ostatní kolegové nezneužívali vaší dobromyslnosti a nechtěli po vás více, než je nutné.

Blíženci          

I když vás budou kolegové všemožně přesvědčovat o své pravdě, vy zůstanete neoblomní. Neuvěříte nikomu jinému než sobě a budete stát tvrdě za svým. Věřte, že dobře uděláte. Moc dobře víte, že velkou zodpovědnost za vás nikdo nepřevezme.

Rak    

Uvědomíte si, že pokud budete pouze nečinně přihlížet, nikdy nedosáhnete toho, co opravdu chcete. Místo toho byste se jen nechali vláčet odvážnějšími jedinci. Proto se rozhodnete zakročit a v začínajícím vztahu projevíte iniciativu. Uděláte dobře.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ČERVENEC!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev     

Dnes byste měli chytit štěstí za pačesy a využít každou šanci, která se vám namane. Venuše, která se dnes přesune do Blíženců, si pro vás připravila hned několik mimořádných příležitostí, takže neváhejte, ať pro vás nepracuje zbytečně!

Panna 

Čtvrtek přeje navazování milostných kontaktů a vztahů. Nebraňte se proto ctitelům, kteří o vás projeví zájem. Kdo ví, třeba je jeden z nich ten pravý. Faktem je, že pokud to nezkusíte, nic nezjistíte. Překonejte tedy stud a nebojte se oslovení.

Váhy  

Teprve díky nechtěně pozdnímu příchodu zjistíte, jak tolerantního máte nadřízeného. A budete nadšení! Váš šéf totiž respektuje právo každého na omyl a chybu. To se poštěstí málokomu, važte si toho. Ale raději této vzácné vlastnosti nezneužívejte.

Štír     

Podaří se vám překonat vleklou krizi, která zachvátila váš vztah. Zjistíte totiž, že bez vzájemného naslouchání a pochopení nemůže partnerství fungovat. Poučte se z lekce a společně s partnerem začněte od začátku. S čistým štítem a bez předsudků.

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

Střelec

Zjistíte, že máte opravdu skvělého kamaráda. A přesně podle rčení "v nouzi poznáš přítele", se to stane při menší krizi, kterou právě teď procházíte. Kamarád vám totiž bez okolků nabídne pomocnou ruku i rameno, o které se můžete opřít. Važte si toho.

Kozoroh         

Dostanete lákavou nabídku, ovšem s jejím přijmutím budete značně otálet. Důvod znáte jen vy. Vaši blízcí nebudou chápat motiv vašich činů, a proto se u nich můžete setkat s nepochopením. Vy však moc dobře víte, o co jde. Překonejte staré předsudky.

Vodnář          

Rozhodně neřešte partnerské konflikty zvýšenou prací při budování hnízda. Naopak potřebujete mít čas sami pro sebe, dlouhé rozhovory a trpělivé argumentace. Venuše vstupující do Blíženců slibuje, že nakonec naleznete společnou řeč.

Ryby  

Někdo na vás hluboce zapůsobí a vy ho díky tomu vychválíte až do nebes. Vaše nadšení je do jisté míry pochopitelné, ovšem najde se v něm i zaslepená oddanost. Zachovejte si svoji hlavu a trochu toho kritického pohledu na svět.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz