Domácí

Nehoda při předjíždění. Řidič nepřežil, ze sportovního Audi R8 zbyl jen šrot

Nehoda při předjíždění. Řidič nepřežil, ze sportovního Audi R8 zbyl jen šrot
Muž na místě svým zraněním podlehl Zdroj: Policie ČR

K tragické nehodě, při níž zemřel člověk, vyjížděli ve středu policisté v Královéhradeckém kraji. Na okraji Jičína se při předjíždění málem srazila dvě auta, jedno skončilo v poli a druhé narazilo do stromu. Při nehodě přišel o život 34letý muž.

Smutný pohled se ve středu ráno naskytl policistům a záchranářům z Jičína. Okolo osmé hodiny se na silnici mezi Jičínem a Popovicemi stala nehoda. Dvě auta ve snaze uhnout jedno druhému skončila mimo silnici. Zatímco jedno vozidlo skončilo v poli, řidič jasně žlutého vozu Audi R8 takové štěstí neměl. Jeho auto totiž narazilo do stromu a je kompletně sešrotované.

Na místě zasahovali policisté i záchranáři. Ti vrtulníkem transportovali do nemocnice řidiče auta, které vjelo na pole. Čtyřiatřicetiletý řidič sportovního vozu Audi svým zraněním bohužel na místě podlehl.

Související obsah

​Obětí nehody měl být provozovatel motoristické dílny a automobilový nadšenec z Jičína. Provozovna se nachází nedaleko místa nehody. Na facebookových stránkách dílny už fanoušci vyjadřovali soustrast s úmrtím jejího majitele.

Policie přesné příčiny a okolnosti nehody teprve vyšetřuje. "Podle prvotních informací došlo k nehodě při předjíždění, po kterém jedno vozidlo skončilo v poli a druhé narazilo do stromu," informovala policejní mluvčí Lucie Konečná. Policisté také u řidičů vyloučili přítomnost alkoholu nebo jiné omamné látky.

Na fotografie z nehody se můžete podívat zde:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz