Co nás čeká

Horoskop na sobotu 25. června: Dnes vás bude provázet štěstí

Horoskop na sobotu 25. června: Dnes vás bude provázet štěstí
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Konečně si ujasníte, co vlastně chcete. Je to jedno z nejdůležitějších zjištění, které vám v budoucnu značně ulehčí život. Dnes mimo jiné hrozí nepochopení a nedostatečná komunikace. Snažte se, aby spolu členové vaší rodiny více mluvili. Obyčejné popovídání dělá hotové zázraky. Pomůže vám odhalit problémy a citlivá místa vašich blízkých.

Beran

Do rodiny vnesete nový pořádek. Bylo to potřeba, proto si stůjte za svým, i když se nejspíš setkáte s odporem svých blízkých. Zejména potomci se nejspíš budou novému režimu bránit zuby nehty. Přesto se nenechte zviklat. Ovšem připusťte také debatu.

Býk

Z nákupů si tentokrát odvezete spoustu věcí, v tomto ohledu bude úroda opravdu velká. Na druhou stranu doma zjistíte, že mnoho nových cetek vlastně nepotřebujete. Neváhejte a zachraňte, co se dá. Využijte možnost vrácení zboží a poučte se propříště.

Blíženci

Vyhnete se rodinné rutině. Zorganizujete výlet a zapojíte do něj všechny své blízké. Akce sice ze začátku nebude vzbuzovat příliš nadšení, zejména potomci se budou bránit, ale nakonec všichni ocení dobrý nápad, který zpestří všednost většiny dnů.

Rak    

Konečně si ujasníte, co vlastně chcete. I když to zní banálně, je to jedno z nejdůležitějších zjištění, které vám v budoucnu značně ulehčí život. Cíl vaší cesty nabude konkrétní podoby a díky tomu zjistíte, jak se k němu dostat. Tak hodně štěstí!

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ČERVENEC!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev     

Na začátku dne budete otráveni z nepříjemné povinnosti, ze které se však postupem času stane skvělá zábava. Zjistíte, že všechno je jen o přístupu, a zboříte některé předsudky, které zakořenily ve vaší hlavě kdysi dávno. Celkem úspěšná sobota, ne?

Panna 

Stanete se mistry mystifikace, když budete předstírat hlubokou zasvěcenost do jistého problému. Ve skutečnosti však máte sotva páru, co je jádro diskuze. Vaše herecké dovednosti to šlechtí, ovšem připravte se na to, že můžete být co nevidět odhaleni.

Váhy  

Za málo peněz si uděláte velkou radost! Vynikající koupě vám podstatně zvedne náladu a namotivuje vás do dalších podobných nákupů. Sobota se díky nim stane velmi úspěšným dnem, který nezasadí vaší peněžence téměř žádnou ránu. Máte být na co pyšní.

Štír     

Doma zavládne velmi nepříjemná a dusná atmosféra. Důvod? Nepochopení a nedostatečná komunikace. Snažte se, aby spolu členové vaší rodiny více mluvili. Obyčejné popovídání dělá hotové zázraky. Pomůže vám odhalit problémy a citlivá místa vašich blízkých.

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

Střelec

Rozhodnete se rozproudit zábavu a uspořádáte večírek. Jako hostitelé se předvedete opravdu v tom nejlepším světle, což ocení všichni vaši přátelé. Večírek si však tolik neužijete, přece jenom na vás leží tíha zodpovědnosti. Dobrý pocit ale přetrvá.

Kozoroh         

U blízkých si vylepšíte reputaci. Zapůsobíte na ně svým milým a bezprostředním chováním. Budou tak o vás smýšlet jen v těch nejlepších souvislostech, což pro vás bude do budoucna určitě výhodné. Nejdůležitější však je, že mezi sebou máte dobrý vztah.

Vodnář          

Budete samý vtípek a žert, což vaši blízcí určitě velice ocení. Kolem sebe vytvoříte příjemnou atmosféru plnou pozitivní nálady a pohody. Mnoho lidí s vámi díky tomu bude chtít trávit svůj čas. Sobotu si perfektně užijete se svou rodinou a přáteli.

Ryby  

Pohár vaší trpělivosti už přetekl. Nepoučitelného známého už nebudete dále omlouvat a řeknete mu, co si o něm myslíte. Jistě uděláte dobře, když vyložíte karty na stůl. Alespoň bude mezi vámi jednou provždy jasno. Zachovejte však chladnou hlavu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz