Co nás čeká

Horoskop na neděli 26. června: Myslete dopředu, vyhnete se potížím

Horoskop na neděli 26. června: Myslete dopředu, vyhnete se potížím
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Hvězdy vás velmi důrazně nabádají, abyste dnes trávili čas s rodinou a věnovali se koníčkům. A měli byste se naučit zacházet s penězi. Pokud kupujete důležitou věc, raději vsaďte na kvalitu než na nejlevnější kup. Myslete dopředu, vyhnete se potížím.

Beran

Ukažte svému milovanému protějšku, jak moc pro vás znamená. Není třeba okázalých gest či darů. Připravte si pro partnera překvapení ve formě osobní maličkosti. Uvidíte, že ocení vaši snahu. Prohlubte vzájemné city a důvěru. Na detailech záleží.

Býk    

Potkali jste někoho výjimečného? Čím více času s ním strávíte, tím dokonalejší se vám bude zdát. Nemarněte čas a dejte mu najevo své city. Je normální, že cítíte nejistotu a bojíte se odmítnutí, čím déle však budete čekat, tím menší bude šance.

Blíženci          

Disponujete dnes marsovskou energií, kterou je vhodné využít dobrým směrem – aktivita na domácím poli je vítána. Potřebujete vyřešit nebo renovovat zahradní bazén, dekorovat skalku menším vodotryskem či opravit vodovodní kohoutky? Směle do toho.

Rak    

Naučte se zacházet s penězi. Pokud kupujete důležitou věc, raději vsaďte na kvalitu než na nejlevnější kup. Šetřit je třeba, musíte se však naučit, na jakých věcech ušetřit lze a do jakých se vyplatí investovat. Myslete dopředu, vyhnete se potížím.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ČERVENEC!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev     

Jste zamilovaní, ale dotyčná osoba o tom nemá ani tušení? Pokud vám není příjemné dát city najevo, buďte trpěliví a jděte po malých krůčkách. Pokud tomu dáte čas a budete dostatečně rafinovaní, nakonec dosáhnete toho, co jste vždy chtěli.

Panna 

Naskytla se vám příležitost ke změně bydlení? Je normální, že se cítíte ve své starém domově pohodlně, pokud je ale nabídka opravdu výhodná, měli byste ji zvážit. Život je změna, a pokud se rozhoupete k velkému rozhodnutí, rozhodně nebudete litovat.

Váhy  

Dostali jste se do další z hádek s vaší milovanou polovičkou? Pokud máte tak trochu špatné svědomí a pocit, že jste nejspíš partnerovi ukřivdili, neváhejte a buďte těmi, kdo přijde první. Uznejte svou vlastní chybu. Partner to ocení a brzy oplatí.

Štír     

Pokud se váš partner necítí ve své kůži, tolerujte ho a snažte se mu pomoc, jak jen to jde. Pro jednou převezměte chod domácnosti a buďte své milované polovičce oporou v nelehkém období. Uvidíte, že se vám to časem vrátí. Prohlubte důvěru ve vztahu.

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

Střelec

Jste v dlouhodobém vztahu a začínáte se nudit? Neklesejte na mysli a nedělejte zbrklá rozhodnutí. Váš partner vás nadevše miluje a udělal by pro vás cokoli. Je přirozené, že se časem vytratí původní jiskra. Snažte se do vztahu přinést něco nového.

Kozoroh         

Rezervujte si celé nedělní odpoledne pouze pro sebe a nechte se rozmazlovat. Čeká vás náročný pracovní týden a je potřeba si od všeho odpočinout. Přenechejte pro jednou chod domácnosti ostatním členům rodiny a relaxujte. Načerpejte novou sílu.

Vodnář          

Využijte své kreativity a pusťte se do rekonstrukce domácnosti. Máte hlavu plnou nápadů, času a peněz také dost, tak proč se do toho nepustit? Nalaďte se na letní vlnu a zkrášlete svůj domov. Uvidíte, že se vám hned bude žít o poznání lépe.

Ryby  

Hvězdy vás velmi důrazně nabádají, abyste dnes trávili čas s rodinou a věnovali se koníčkům. Čeká vás plno zábavy, tak se ráno zbytečně nezdržujte v posteli a snažte se využít každou minutu k tomu nejveselejšímu, co vás může jen napadnout.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz