Domácí

Žena v Praze nezvládla dopady drahoty. Protože přišla o práci, chtěla skočit ze skály

Žena v Praze nezvládla dopady drahoty. Protože přišla o práci, chtěla skočit ze skály
Pokus o sebevraždu | Zdroj: Městská policie Praha

Špatné rodinné vztahy, ztráta zaměstnání a zlá finanční situace dohnaly mladou ženu k pokusu o sebevraždu. Tu jí naštěstí stihli vymluvit strážníci Městské policie hlavního města Prahy.

Mladá žena se kvůli špatným rodinným vztahům, ztrátě zaměstnání a hrozící ztrátě bydlení rozhodla ukončit svůj život. Neštěstí stihli zabránit náhodní kolemjdoucí, kteří kontaktovali pražskou městskou policii.

"Informaci o mladé ženě, která hodlá ukončit svůj život, převzala zaměstnankyně trojského útulku pro opuštěná zvířata od cyklisty, který si jí všiml kousek od Vltavy. Podle jeho slov měla sedět s krvavým obličejem u silnice. Ošetřovatelka pak okamžitě zalarmovala kolegy prostřednictvím tísňové linky 156," uvedla policejní mluvčí Irena Seifertová.

Související obsah

Poblíž míst, kde se nešťastná žena pohybovala, se také nacházely dvě policejní hlídky. "Po chvíli si všimly tří žen. Žena v černém si rukou zakrývala ústa, druhé dvě, jdoucí za ní, divoce gestikulovaly a ukazovaly na ni. Jedna hlídka u nich zastavila, druhá potom u ženy v černém. Gestikulující ženy pouze uvedly, že se dotyčná chová poněkud podivně a má na rtech krev," řekla Seifertová.

Žena nejdřív s nikým nechtěla mluvit a stále opakovala, že nechce nikomu přidělávat starosti, a snažila se odejít. "Pláč střídal stud, ale nakonec se jednomu ze strážníků svěřila, že spolykala několik plat léků a zapila je alkoholem. Potom vylezla na skálu. Jak dlouho na ní byla, si nepamatuje, ke skoku ale nesebrala odvahu," popsala mluvčí a dodala, že ženu nakonec převezla do nemocnice záchranná služba.

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz