Zajímavosti

Z vysmívané tlusťošky modelka! Charlotte Štiková se změnila k nepoznání

Z vysmívané tlusťošky modelka! Charlotte Štiková se změnila k nepoznání
Charlotte Štiková v roce 2015 Zdroj: Profimedia

Mladší sestra Ornelly Koktové šokovala fanoušky! Charlotte Štikové se totiž podařilo výrazně zhubnout. Na sociálních sítích se nyní pyšní žhavými snímky. Jeden z nich sdílel i její švagr Josef Kokta.

Lidé Charlotte Štikovou v minulosti často kritizovali kvůli nadváze. Postavě mladší sestry Ornelly Koktové příliš nelichotilo upnuté oblečení ani hluboké výstřihy, které s oblibou nosila.

To se ale změnilo. Charlotte na sobě tvrdě dřela a výsledek na sebe nenechal dlouho čekat. Teď je z ní žena, kterou by módní návrháři klidně mohli zaměstnat jako modelku. 

Související obsah

Jednu z fotek Charlotte sdílel na sociálních sítích i její švagr Josef Kokta. Pod příspěvkem se okamžitě rozjela vášnivá debata, někteří uživatelé si nebrali servítky. Kokta však švagrovou brání. "Já jsem vám ji chtěl ukázat, jak se vylepšila a zhubla," reagoval na jeden z komentářů.

Charlottinu proměnu však oceňují její fanoušci na instagramu. "Vy byste měla hrát ve filmu. S těma očima by byl úspěch zaručený, jen kdybyste jednou mrkla," píše jí fanynka Veronika.

Řada lidí si klade otázku, jak se Štiková dostala do takové formy. "Mohu se zeptat, jak se vám podařilo takhle krásně zhubnout? Úžasné!" ptala se fanynka Lucie. Charlotte na dotaz zatím nereagovala. Zdá se, že si své know-how nechává pro sebe.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz