Zajímavosti

Show LEGO má své první vítěze! Z výhry se radují Michal a Marek

Show LEGO® Masters zná své první vítěze! Jsou jimi Michal a Marek, kteří si ze soutěže odnáší půl milionu korun a navíc i unikátní LEGO pohár.

Kamarádi a amatérští stavitelé LEGO Michal a Marek se stali historicky prvními vítězi nové show. Přestože se jim první výzva vůbec nepodařila, tu druhou 20hodinovou zvládli dokonale.

Hlavní porotce Milan Reindl byl z jejich potápějícího se korábu nadšený. "Tohle je naprostá bomba. Když se to celé rozhýbe, tak máš pocit, že se koukáš na film. Je to neskutečné," zněla první slova mistra přes stavebnice LEGO.

Šťastní vítězové si odnáší nejen půl milionu korun, ale zároveň i unikátní LEGO pohár, na kterém jsou umístěny figurky s jejich podobou. I když Marek s Michalem nebyli favority hned od prvního kola, postupně okouzlovali porotce svými stavbami a nápady. Ve finále pak porazili slovenské favority Miroslava a Samuela.

Související obsah

​"Celá soutěž pro nás byla úžasná. My jsme si to přišli hlavně užít a o to větší je radost z vítězství. Kdybychom šli pouze za výhrou, tak bychom ty stavby za sebou sekali a vítězství bychom si tak rozhodně neužili. Takhle to byla jedna veliká jízda od začátku až do konce," zněla první slova šampiónů těsně po vyhlášení.

Vítězové ocenili, že na finále do polské Varšavy mohli přijet jejich nejbližší. "Bylo to to nejlepší, že tady s námi mohli naše rodiny být. Protože tajit před nimi, že jsme show vyhráli, by pro nás bylo nejtěžší. Člověk se s něčím tak skvělým chce pochlubit, moc děkujeme za tuhle příležitost," svěřili se Marek s Michalem.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz