Zajímavosti

Zpěvačce zbyly oči pro pláč! Část jejího vysněného domu se ocitla pod vodou

Zpěvačce zbyly oči pro pláč! Část jejího vysněného domu se ocitla pod vodou
Zpěvačka Martina Pártlová Zdroj: Profimedia

Bouřky, které se v minulých dnech prohnaly Českem, po sobě zanechaly pořádnou spoušť. S jejich následky se teď potýká i zpěvačka Martina Pártlová. Ze sklepa u jejího domu se totiž stalo jezírko a musela se tam doslova brodit vodou.

Není to tak dávno, co si zpěvačka a členka tria 3v1 nechala postavit domek za Prahou, kde žije s přítelem Josefem a dcerkou Stellou. Součástí je navíc také luxusní sklípek s víny.

Jenže nyní Pártlovou čekal pořádný šok. Po bouřkách, které se v posledních dnech prohnaly Českem, se sklep ocitl pod vodou. "Takže, přátelé. Tohle už je v pr**li. Půlka sklepa je zatopená," podělila se o své trápení s fanoušky na instagramu.

Související obsah

Blondýnka zmapovala sestup po schodech do sklepa, kde bylo velké množství vody. V prostorách s vínem dokonce plavaly prázdné lahve nebo malá bedýnka s plechovkami. Zpěvačka ihned začala vodu odčerpávat.

V pátek přitom Pártlová vystupovala v pražských Riegrových sadech s Markem Ztraceným. Ten tam zahájil své letní koncertní turné TOUR DE LÉTO, jehož je televize Nova mediálním partnerem.

Podívejte se na rozhovor s Martinou Pártlovou:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz