Zajímavosti

První společné fotky Hanychové se Soukupem. Pár se chlubí snímky z pláže

První společné fotky Hanychové se Soukupem. Pár se chlubí snímky z pláže
Agáta Hanychová Zdroj: Profimedia

Modelka Agáta Hanychová se aktuálně nachází ve španělské Marbelle. Dovolenou v oblíbeném turistickém letovisku však netráví sama, ale po boku své nové lásky, moderátora a podnikatele Jaromíra Soukupa. Aktuálně nejsledovanější pár českého showbyznysu po týdnu "oficiálního chození" zveřejnil první společné fotografie.

Český showbyznys už více než týden žije nově oznámeným vztahem Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa. Záplavě telefonátů nyní čelí nejen hvězdný pár, ale také matka modelky, herečka Veronika Žilková. "Pořád mi všichni volají. Asi si myslí, že budu jako matka komentovat vztah dvou dospělých lidí, kteří jsou navíc mediálně mnohem dál než já," reagovala minulý týden.

Obrovský zájem fanoušků dychtících dozvědět se jakékoliv novinky ze života Hanychové a Soukupa deklaruje i nově zveřejněná společná fotografie z dovolené. Během první hodiny od jejího uveřejnění sesbírala více než dva tisíce pochvalných reakcí.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova)

Jinak si ale pár své soukromí zatím střeží. Dá se očekávat, že aktuality z nově přiznaného vztahu se budou objevovat spíše prostřednictvím médií vlastněných Soukupem. Ostatně právě v jednom ze svých televizních pořadů poprvé podnikatel a moderátor potvrdil, že s modelkou chodí. A nově zveřejněné fotografie na instagramu lákají na blížící se vydání nového čísla magazínu. 

Související obsah

Soukup se netají tím, že nebývalý zájem mu lichotí. "Obsadili jsme dvě titulky za sebou, asi budou i další. Zbourali jsme internety a noviny. Volalo mi snad 200 lidí," chlubil se minulé pondělí Soukup. "Jsem rád, že vás můj vztah zajímá, to svědčí o tom, že vám nejsme lhostejní. Pikantnosti se ode mě nedozvíte," dodal.

Agáta má za sebou dlouholetý vztah s bývalým hráčem amerického fotbalu Miroslavem Dopitou a manželství s hercem Jakubem Prachařem. Navíc je to teprve pár týdnů od jejího rozchodu s lékařem Andrejem Nikovem. Jaromír Soukup v minulosti randil s herečkou Kateřinou Brožovou či operní pěvkyní Terezou Mátlovou. 

Hanychová i Soukup už z předchozích vztahů mají děti. Agáta syna Kryšpína ze vztahu s Dopitou a dceru Miu, jejímž otcem je Jakub Prachař. Soukup má z předchozích vztahů dospělé potomky Lukáše a Natálii.

​Navrátil do První dobré zapojil celou rodinu! Co na to jeho sestra Agáta Hanychová? (5/2022):

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz