Co nás čeká

Horoskop na středu 29. června: Uvolněte se a jděte se bavit!

Horoskop na středu 29. června: Uvolněte se a jděte se bavit!
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Ve středu vám novoluní v Raku vylepšuje vzájemnou atmosféru v manželských a dlouhodobých svazcích. To nejlepší, co můžete dnes dělat, je naplno se bavit. Hvězdy varují před ukvapenými kroky, co se financí týče.

Beran

Venuše v Blížencích se rozhodla udělat konečně něco s nezadanými Berany! Už je do nebe volající, aby tak veselí a krásní lidé jako vy zůstávali sami. Musíte však pro to také něco udělat a nesedět pořád mezi čtyřmi stěnami. Jděte se bavit a uvolněte se!

Býk    

Vaše okolí si nemůže nevšimnout vašeho zvýšeného elánu a zápalu do řešení pracovních úkolů. Některé vaše kolegy však tento postoj může trochu namíchnout, protože mají pocit, že oni pracují naplno stále a vy jen občas, zato na to ale dovedete upozornit.

Blíženci          

To nejlepší, co můžete o dnešním novoluní dělat, je naplno se bavit. Možná se vám zdá zábava neslučitelná s prací, ale i v pracovním výkonu můžete úspěšně uplatnit některé ze svých znalostí a schopností, které si rozšiřujete při zabývání se oblíbenými koníčky.

Rak    

Vaše úsilí proniknout hlouběji do pracovní problematiky a zápal, který projevujete, přinesou hned několik úspěchů. Pro vás bude nejcennější vědomí, že jste dokázali pohnout téměř neřešitelným problémem, k zahození však rozhodně nebude ani odměna.

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce den po dni. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost!
Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

Lev     

Ve středu vám novoluní v Raku vylepšuje vzájemnou atmosféru v manželských a dlouhodobých svazcích. Chmury se rozestoupí a přichází porozumění a harmonie. Nemusíte zrovna trávit noc ve vášnivém objetí, abyste pocítili, jak moc na vás partnerovi záleží.

Panna 

Nastává den jako stvořený pro obchodování nebo reality. I když nejste realitními makléři či obchodníky, můžete vylepšit svůj rozpočet. Zejména obchodováním s použitým zbožím. Chystáte-li se na prodej nebo nákup nemovitosti, máte také úspěch zaručený.

Váhy  

Dejte si o novoluní velký pozor na závistivce a neupřímné osoby, zejména pak kolegy. Někomu se váš úspěch nelíbí a snaží se vás potopit. Proto pečlivě kontrolujte, komu svěřujete svá pracovní tajemství a nápady. Mohli byste se dočkat nemilého překvapení.

Štír     

Dnes by se vám mohl podařit důležitý finanční krok, a to díky spolupráci s některým bankovním ústavem. Novoluní v Raku přeje zvažování nových hypotečních úvěrů a půjček, stejně tak změnám ve spořicích účtech či investicích. Využijte služeb bankovního poradce.

MĚSÍČNÍ TAROT NA ČERVENEC
Zajímá vás, na co se můžete v červenec těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

Střelec

Vaší hlavní devizou je dnes spolupráce. Nejen s kolegy v práci, kde se vám podaří vytvořit vzácně tvůrčí a jednotnou atmosféru, ale také v soukromí. Nestyďte se požádat o radu či pomoc své přátele, jsou připravení být vám dnes ochotně k dispozici.

Kozoroh         

Novoluní v Raku není vhodným dnem k riskování, a to zejména ve financích. I hvězdy varují před ukvapenými kroky založenými na chimérách a propagačních tvrzeních obchodních zástupců, kterým nasloucháte s větší důvěrou, než jakou zasluhují. Své kroky pečlivě zvažte!

Vodnář          

Máte-li nějaké nevyřízené resty, milí Vodnáři, novoluní je ideálním dnem pro jejich vyřízení. Také můžete napravit něco, co se vám v posledních týdnech nepodařilo. Zejména v soukromé sféře jste se mohli někoho dotknout a nastalý chlad vás velmi znepokojuje.

Ryby  

Cítíte se unavení z hádek předešlých dní? Dnes zjistíte, že všechno zlé je pro něco dobré. Konečně máte jasno v tom, co a jak cítíte a jak se cítí vaše okolí. Teď, když je čistý vzduch, můžete začít znovu pracovat na budování vztahů.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz