Co nás čeká

Horoskop na čtvrtek 30. června: Čeká vás pohodový den

Horoskop na čtvrtek 30. června: Čeká vás pohodový den
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Dnešní den by se vám mohlo dařit dobře, stačí se nepřepínat, nevyhledávat konflikty a v práci si připravit nenáročný program. Pak bude vše v pořádku a můžete se těšit na příjemně prožité chvíle.

Beran

Dynamika dnešního dne vám možná vyhovuje, ale vaše okolí z vás může být unavené. Nemáte náladu diskutovat, ale raději byste nařizovali. V zaměstnání se to ještě snese, ale doma můžete docela narazit. Vaši rodinní příslušníci nejsou vaši podřízení!

Býk

Je tu vysvědčení, a pokud máte děti, víte, že by si zasloužily nějakou odměnu. Budete tak naměkko, že se jim budete snažit splnit jakékoli přání. Venuše s Merkurem naznačují, že se nemusíte stranit ani přestavbě dětského pokoje podle snů vašich drahých miláčků.

Blíženci          

Dnes sice nemáte svůj den, milí Blíženci, ale pokud s tím budete od rána počítat, můžete jej přežít bez pohromy. Stačí se nepřepínat, nevyhledávat konflikty a v práci si připravit nenáročný program. Odpoledne vám pak prospěje odpočinek v přírodě.

Rak    

Poslední červnový den je vhodný pro urovnávání peněžních záležitostí a investování do projektů, které toužíte už dlouho prosadit. S hvězdami jde všechno líp, a tak se nemusíte bát ani odvážnějších změn, na které byste si dříve netroufli. Myslete na budoucnost!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce den po dni. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost!
Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

Lev     

Vaše pracovní nasazení způsobuje, že přestáváte vnímat předěl mezi pracovními povinnostmi a soukromím a prolínají se. To dnes může pěkně rozladit někoho z vašich blízkých, bude mít pocit, že jej zanedbáváte. Ruku na srdce, nemá tak trochu pravdu?

Panna 

Vyplatí se vám být dnes pilní jako včeličky! Je také vhodné investovat do kvalitních věcí, které slouží k vašemu potěšení. Ať už zacílíte na elektroniku, kosmetiku, či zboží z přírodních materiálů, máte nyní šťastnou ruku. Máte před sebou krásný den!

Váhy  

Podívejte se na tipy na víkend! Hvězdy se přimlouvají za velké zahraniční metropole, kde to bují životem a zábavou. Na internetu najdete pobyty na poslední chvíli. Vězte, že procházky Římem nebo Barcelonou si užijete víc než polehávání u moře.

Štír     

Projevíte se jako pořádní trémisté. Nepropadejte panice a nenechte se unést neopodstatněným strachem. Vždyť nemáte důvod! Bohužel, strach je naprosto iracionální. Přesto ho lze do určité míry ovládat. Pokuste se o to a neunáhlete se v rozhodnutích.

MĚSÍČNÍ TAROT NA ČERVENEC
Zajímá vás, na co se můžete v červenec těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

Střelec

Dnes se rozhodně vyhněte ukvapeným závěrům nebo důležitým rozhodnutím, není na to ten pravý čas. Vaše vztahy se postupně zlepšují, a tak jim dejte čas a nic nepřerušujte, i když na to třeba máte chuť. Je daleko lepší vztahy opravovat než odhazovat!

Kozoroh         

Jste v neustálé tenzi z hromadících se povinností a nervozity, kterou přinášejí. Pokud máte v příštím týdnu dovolenou, naplánujte si pobyt v přírodě. Nemusíte jezdit do zahraničí, velice dobře vám udělá Šumava, Krkonoše nebo České středohoří.

Vodnář          

Máte svůj názor na vedení domácnosti včetně hospodaření s investicemi, ale stále narážíte na nepochopení ostatních. Jak jim vysvětlit, že jedině vaše cesta je ta pravá? Nijak! Snažte se vyslechnout jejich argumenty a najít nějaký vhodný kompromis.

Ryby  

Vy, kteří sháníte výhodnější práci, máte nyní vysokou šanci k podepsání nové pracovní smlouvy! Konec měsíce je skvělý i pro ty z vás, kteří dokončujete nějaký projekt. Vše stihnete v termínu a bez chyby. Do nového měsíce vstoupíte plní spokojenosti.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz