Co nás čeká

Horoskop na sobotu 2. července: Úkolem pro dnešek je všechno si užívat

Horoskop na sobotu 2. července: Úkolem pro dnešek je všechno si užívat
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Hvězdy vám namíchaly poněkud rozporuplnou směs a připravily střídání nálad. Jste hodně čilí a máte elánu na rozdávání, chcete toho ale stihnout co nejvíce. Základním úkolem dneška je užívat si, užívat si a užívat si!

Beran

O tomto víkendu můžete být nepříjemně konfrontováni s konfliktem, který vychází z vašeho partnerského soužití. Dá se říct, že to se svým protějškem oba přeháníte. Snažte se zachovat klid, bouřka brzy přejde a zase nastanou krásné dny plné harmonie.

Býk    

V rodinné atmosféře to dnes může trochu drhnout, protože vyvstávají mnohá řešení ohledně domácnosti, při kterých dochází k velké rozdílnosti názorů. Máte pocit, že si najednou všichni hrají na hlavu rodiny, což vám připadá opravdu velmi otravné.

Blíženci          

Nastává den, kdy vás ovlivňuje Venuše ve vašem znamení. To způsobuje, že veškerá rozhodnutí se odvíjí od vašich citů. S vašimi nejbližšími zažíváte souznění duší, splýváte v souzvuk důvěry a neexistuje nic, co by zakalilo příjemnou domácí atmosféru.

Rak    

Vaše drahá polovička vás nepoznává. Jste do všeho hrr, a dokonce i do intimností, což pro vás není zrovna typické. Také při seznamování odložíte svou stydlivost a dokážete, že být Rakem neznamená schovávat se od rána do večera v bezpečí svého krunýře.

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce den po dni. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost!
Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

Lev     

Základním úkolem dneška je užívat si, užívat si a užívat si! Vydejte se na výlet nebo naplánujte grilování s přáteli. Velice vás osvěží rekreační sporty nebo třeba i jen obyčejná procházka. Jste otevření vjemům, a tak nepotřebujete žádné velké akce.

Panna 

Rodina a domácí záležitosti hrají dnes velmi důležitou roli. Hvězdy vám namíchaly poněkud rozporuplnou směs a připravily střídání nálad. Jste hodně čilí a máte elánu na rozdávání, chcete toho ale stihnout co nejvíce, a to se doma právě nemusí líbit.

Váhy  

Domácí sféra a záležitosti s ní související nejsou dnes na nejvyšší příčce vašich priorit. Mnoho času vám polykají nové obzory v milostných vztazích nebo cestování za poznáním. Výlet vám určitě prospěje a můžete na něm potkat i spřízněnou duši.

Štír     

Po určitém chladu přináší dnešek zlepšení vzájemných vztahů nejen partnerských, ale celkově i na rodinné půdě. Máte zájem o společné vyžití, harmonii a jste ochotní vkládat hodně energie do volnočasových aktivit. Sobota je na to přece jako stvořená!

MĚSÍČNÍ TAROT NA ČERVENEC
Zajímá vás, na co se můžete v červenec těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

Střelec

Partnerský chlad se rozehřívá a nastává víkend, při kterém si opět uvědomíte, proč je vaše drahá polovička to nejlepší, co vás v životě potkalo. Nezadaní mají také zlepšené podmínky pro seznámení, a to nejlépe na neznámých místech nebo v přírodě.

Kozoroh         

Vlivem retrográdního Saturnu můžete mít nepříjemný pocit, že na vás váš protějšek vyvíjí neúměrný tlak, cítíte z něho větší aroganci a manipulaci. Pokud jste single, můžete zase cítit napětí z nenaplněné touhy a absence sexuálního vyžití. Berte vše s nadhledem!

Vodnář          

Pokud dnes máte za lubem něco kreativního, co dá vašemu domovu líbivý šmrnc, úspěch máte zaručen! Podívejte se v obchodech s nábytkem a doplňky po přírodních materiálech nebo dekoracích připomínajících moře nebo exotiku. Budete doma jako v ráji.

Ryby  

Máte velmi vnímavou a citlivou duši, tudíž se nelze divit, že jste obvykle mazlíčky rodiny a vaši nejbližší se vám často svěřují se svými radostmi a strastmi. Dnes to ve vás posílí pocit nepostradatelnosti, ale také prohloubení vztahů s blízkými.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz