Co nás čeká

Horoskop na pondělí 4. července: Čekají vás velké úspěchy

Horoskop na pondělí 4. července: Čekají vás velké úspěchy
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Přestože se cítíte vyčerpaní a vystresovaní, udržíte si vysoké pracovní nasazení. Dnes si uvědomíte, že k realizaci svých plánů máte také dostatek vůle. Planety vás navíc ve vašem úsilí hodně podporují. Dočkáte se úspěchů.

Beran

Žádný úkol dnes pro vás není náročný tak, abyste ho nezvládli nebo před ním couvli. Jediné, co vám může trochu kazit náladu, jsou velké nároky vašeho šéfa a jeho neústupnost. S tím se budete v červenci potýkat častěji, tak se na to předem připravte.

Býk

Připravte se na průměrný den, drazí Býci. Všechno bude tak nějak akorát. Nikdo vás nebude prudit s přehnanými požadavky ani v práci, ani doma. Budete si tak moct ještě trochu zalenošit po příjemně stráveném víkendu. Tak proč byste toho nevyužili?

Blíženci          

Dnes k vám dorazí výhodná nabídka. Ať už půjde o pracovní místo, nákup nemovitosti, nebo možnost investovat, berte to jako příležitost. Přesto se hned nenadchněte a pečlivě si prověřte všechny detaily dané záležitosti. Předejdete pozdějším problémům!

Rak    

Cítíte, že červenec je pro vás příznivý měsíc. Máte v sobě najednou plno energie a zdá se vám, že zvládnete všechno na světě. Dnes si uvědomíte, že k realizaci svých plánů máte také dostatek vůle. Planety vás navíc ve vašem úsilí hodně podporují.

TAROT DOVOLENÉ
Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 5 karet! Tarot vám řekne vše o vaší dovolené a o možných komplikacích na vašich cestách.

Lev     

Počátek týdne vás zastihne v dost rozmrzelé náladě. Zkuste se tedy v pondělí v práci nepřepínat a řešte jen nezbytně nutné. Doma vám přijde vhod bylinkový čaj. Pusťte si k němu hezký film nebo otevřete fajn knihu. A popovídejte si s milou osobou.

Panna 

Spolu s prázdninami začíná i jedno z nejlepších období pro váš postup v zaměstnání. Kariéra, po které už dlouho toužíte, se ocitne na dosah. Přestože se cítíte vyčerpaní a vystresovaní, udržíte si vysoké pracovní nasazení. Dočkáte se úspěchů.

Váhy

Jste po víkendu plní elánu a máte skvělou náladu. V práci se vám bude dařit, s blízkými budete vycházet zcela bez problémů. Co takhle využít prima dne a vyrazit si po práci někam s přáteli? Užijte si spolu letní večer třeba někde na příjemné zahrádce.

Štír     

Těšili jste se na příjemný začátek pracovního týdne a přitom se dnes už od rána střídají radostné i rušivé události a vy si sotva stačíte vydechnout. Není divu, že se následkem takového kolotoče těšíte na večer, až si budete moct konečně vydechnout!

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Dnes prožijete naprosto neutrální den. I když není moc důvodů se radovat, tak se na druhou stranu neděje nic, co by vás naštvalo nebo rozesmutnilo. Buď takovým dnem jenom tak proplujte, nebo se snažte radovat z každé maličkosti, třeba dobré zmrzliny.

Kozoroh         

Na začátku nového týdne jste plní elánu. Rozhlížíte se dnes po dobrodružství pro zpestření horkých letních dnů. Je vám vcelku jedno, oč by šlo. Není důvod si své sny nesplnit, důležité je však nepřekročit určité hranice, což by vám přineslo problémy.

Vodnář          

V pondělí nejste zrovna v ideálním rozpoložení. Máte chmury na duši a sami vlastně nevíte proč. Zkuste vyjít ven na sluníčko a uvidíte, jak se všechny splíny pod jeho přívětivými paprsky rozpustí. A dnešek bude nakonec dost pohodový a příjemný den!

Ryby  

Dnes budete v práci jako na trní. Někteří kolegové zapomínají nechávat své soukromé problémy přede dveřmi. A vy vážně nemáte náladu poslouchat, jak řeší domácí a citové problémy. Těšíte se na konec pracovní doby, abyste měli už konečně klid.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz