Co nás čeká

Horoskop na středu 6. července: Dnes můžete zažít nečekané dobrodružství

Horoskop na středu 6. července: Dnes můžete zažít nečekané dobrodružství
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

V tomto měsíci očekávejte příležitosti ve všech oblastech. Dnes také můžete konečně zažít dobrodružství, po kterém poslední dobou toužíte. Planetární konstelace jsou mu příznivě nakloněny. Ale retrográdní Saturn vás nabádá k opatrnosti.

Beran

Vztahy s vašimi nejbližšími budou tento měsíc tak trochu jako na houpačce. Projeví se to i dnes. Ještě včera jste s nimi nevycházeli a dnes jste úplně v pohodě a žertujete spolu. Takové výkyvy budou časté, vaše milá povaha si s tím poradí.

Býk    

V červencových dnech se vyhýbejte lidem, kteří jsou permanentně naštvaní a připravení vyvolávat konflikty. Retrográdní Saturn vás nabádá k opatrnosti. Vyhnete se tak mnoha nepříjemným situacím. Dnešní svátek podobné setkání přinese, tak buďte diplomatičtí a klidní.

Blíženci          

Díky planetám dnes budete mít dobrou intuici, výmluvnost i skvělý odhad. Podaří se vám najít zcela nové cesty, o kterých jste zatím vůbec nepřemýšleli. Toho využijte v těch záležitostech, se kterými si nevíte rady nebo které už dlouho stagnují.

Rak    

V tomto měsíci očekávejte příležitosti ve všech oblastech. Také dnešek vám přinese nabídku zajímavé investice. Zamyslete se nad ní, ale zároveň si všechno důkladně prověřte. Zejména člověka, který s ní přišel anebo figuruje jako kontaktní osoba.

TAROT DOVOLENÉ
Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 5 karet! Tarot vám řekne vše o vaši dovolené a o možných komplikacích na vašich cestách.

Lev     

Rádi byste v kariéře vykročili novým směrem nebo si vylepšili postavení ve stávajícím zaměstnání. V červenci se ale spíše držte plánování a krok ke změně nechte na vhodnější období. Sváteční den je navíc určený ke klidu a zaslouženému odpočinku!

Panna 

I když je dnes sváteční den, je velká šance potkat osobu, která posune vaši kariéru kupředu. Hlavně Blíženci pohybující se v umělecké oblasti mohou zaujmout zajímavé mecenáše. Je čas na úspěch, tak žádné příležitosti nepodceňujte a ukažte se!

Váhy  

Nedostatek energie vás v tomto období rozhodně netrápí, fyzická síla vám také neschází. Navíc se cítíte sebejistí. Pokud je ve vašem životě něco, co vám dělá starosti a čemu se vyhýbáte, dnes se směle pusťte do řešení tohoto problému. Zvítězíte!

Štír     

Sváteční den vám přinese krušné chvilky. Není to jenom horkem, že lidé okolo vás jsou podráždění, svůj podíl na tom má také vliv planet. Doma se vám navíc zdá, že v těchto dnech členové rodiny zkouší, kolik snesete. Snažte se však ovládnout.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Budete v tomto svátečním dni přemýšlet, zda je pro vás důležitější kariéra, nebo rodina. Pokud zvolíte první možnost, přinese to finanční jistoty. Jestliže upřednostníte své nejbližší, pak půjdete se mzdou dolů, ale čeká vás pohoda a zázemí.

Kozoroh         

I když jste pilní a odvádíte skvělý výkon, v práci vám kazí náladu váš šéf. Jeho poznámky vás iritují, ale nedá se nic dělat, není dobré se s ním pouštět do hádky. V tomto svátečním dni na to však nemyslete. Můžete spřádat plány na změnu zaměstnání.

Vodnář          

Cokoliv, co souvisí se zahraničím, je pro vás teď bránou k úspěchu, a to i finančnímu. Postačí, abyste byli trochu aktivní, a nebudete litovat. Dejte o sobě vědět, musíte se umět prodat. Dnes si promyslete, jak na to půjdete, a odhoďte zbytečnou skromnost.

Ryby  

Dnes můžete konečně zažít dobrodružství, po kterém poslední dobou toužíte. Planetární konstelace jsou mu příznivě nakloněny. Nemusíte se o něj pokoušet sami, přiberte k němu i své přátele nebo rodinu. Skvělé a nezapomenutelné zážitky jsou zaručeny!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz