Zajímavosti

Tvrdá rána pro Gottovy holky: Musely dát sbohem jednomu z nejbližších lidí

Tvrdá rána pro Gottovy holky: Musely dát sbohem jednomu z nejbližších lidí
Ivana Gottová s dcerami Charlotte a Nelly Zdroj: Profimedia

Ivana, Charlotte a Nelly si opět procházejí nelehkým obdobím. Opouští je člověk, se kterým strávily posledních sedm let a jenž stál pevně po boku Karlu Gottovi, když začal prohrávat svůj statečný zápas s leukemií.

Mluvčí rodiny Karla Gotta končí a s Ivanou a jejími dcerami Charlotte a Nelly už nebude vůbec spolupracovat. Aneta Stolzová to potvrdila TN.cz s tím, že se s vdovou po Mistrovi nerozkmotřila, chce se jen věnovat jiné práci.

Jako zpěvákova a po jeho smrti Ivanina pravá ruka strávila sedm let. "Jako tisková mluvčí Karla Gotta jsem měla možnost získat velké zkušenosti, potkat se s řadou zajímavých lidí a prožít několik fantastických let, které mě po všech stránkách obohatily. A hlavně, pracovala jsem po boku člověka, kterého si dodnes velice vážím a vzhlížím k němu," uvedla Stolzová.

Související obsah

Po boku věčného Slavíka zažila ve srovnání s předešlými roky spíš smutné okamžiky. Starala se o to, aby se Gottovi fanoušci vždy dozvěděli to nejpodstatnější. Později se spolupodílela na organizaci jeho posledního rozloučení, na vydání pamětí i premiéře dokumentu Karel.

"Dnes, po úspěšné realizaci projektů, není pozice tiskové mluvčí v agentuře Karel Gott Agency dále nutná, a tak se mohu věnovat svým dalším pracovním aktivitám. Ivaně Gottové bych chtěla i takto poděkovat za obrovskou příležitost, kterou jsem díky ní dostala, a měla tak možnost prožít období, které je nezapomenutelné. S Ivankou nás pojí letité přátelství a ukončení profesní spolupráce na něj nemá žádný vliv," uzavřela Stolzová.

Zvonky štěstí do nebe. Charlotte poslala tatínkovi dojemný vzkaz:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz