Zajímavosti

Našel novou Džambulku. Rychtář se 8 let po smrti Bartošové znovu ožení

Našel novou Džambulku. Rychtář se 8 let po smrti Bartošové znovu ožení
Svatba Ivety Bartošové Zdroj: Mediafax

Po tragickém konci manželství se zpěvačkou Ivetou Bartošovou, která před osmi lety skočila pod vlak, tvrdil Josef Rychtář, že v jeho životě už žádná žena nebude. Čas však rány zahojil a Rychtář deníku Aha přiznal, že už má čtyři roky přítelkyni. Oznámil i šťastnou novinu, plánuje si ji vzít!

Rychtářova přítelkyně se jmenuje Iva Ledvinková (57) a žije v Rakovníku, kde ji Rychtář, v tu dobu ještě jako manžel Ivety Bartošové, poprvé potkal. Osudové setkání totiž proběhlo u rakovnické benzínky, kde se před devíti lety s Ivetou zastavil na kávu.

"Přišla k nám, od obou chtěla autogram, a zmizela," popsal Rychtář pro deník Aha!, jak svou vyvolenou poprvé spatřil. Od té doby o ní roky neslyšel.

Související obsah

"Jednoho dne se mi najednou ozvala Iva, že číslo si sehnala na internetu. Chtěla se vidět a jestli prý za ní nechci zajet do Rakovníka," zavzpomínal, jak se mu Iva ozvala asi 4 roky po smrti manželky. Na jejich první rande ho dokonce vezl syn.

S Ivou od té doby navázal vztah, který mu znovu vnesl lásku do života. "Od prvního dne našeho setkání jsem se do ní zamiloval, neměl jsem ale odvahu jí to sdělit, i když jsem byl nesčetněkrát tázán. Teď už jsem to musel ze sebe dostat," svěřil se zamilovaný Rychtář.

Související obsah

"Jsem s ní šťastný a přiznávám, že by člověk neměl být sám, protože to člověk vlastně vůbec neumí a škodí mu to. To jsem nevěděl, už to ale vím," uznal, že roky, které strávil o samotě truchlením, musely jednou skončit.

To, co však snad neskončí, je právě jeho současný vztah. Rozhodl se ho dokonce posunout dál a Ivy se zeptal, zda by si ho nevzala. "Odpovědi se mi ještě nedostalo, já ale doufám, že bude kladná," svěřil se s úsměvem Josef, který se svou přítelkyní dokonce byl na obhlídce společnosti zřizující svatby.

Typ Josefa Rychtáře se rozhodně nezapře, ani on se netají, že mu Iva připomíná jeho zesnulou manželku Ivetu. Blondýnky s podobně znějícími jmény mají prý mnoho společného. "Je jí i trochu podobná. A je pracovitá, hodná, skromná a citlivá. A neměla to v životě také vůbec lehké," přiznává Rychtář podobnost Džambulky a jeho nové lásky.

Bartošová by měla 55 let. Její urna je se mnou stále v obýváku, říká Rychtář (4/2021):

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz