Zajímavosti

Johnny Depp se prý na plátna jako Jack Sparrow nevrátí. Měl si vydělat balík

Johnny Depp se prý na plátna jako Jack Sparrow nevrátí. Měl si vydělat balík
Johnny Depp Zdroj: Profimedia

Johnny Depp se měl podle spekulací po vyhraném soudu proti své exmanželce Amber Heard vrátit na stříbrná plátna, a to ve své ikonické roli. V pokračování filmu Piráti z Karibiku se podle spekulací mohl znovu objevit jako pirát Jack Sparrow. Přijít si měl na těžko uvěřitelnou výplatu. Informace však jeho zástupci popřeli.

Výhra u soudu proti exmanželce Amber Heard mohla oblíbenému herci Johnnymu Deppovi vydělat další peníze. Podle spekulací se totiž mohl objevit v šestém pokračování legendární série o pirátu Jacku Sparrowovi. K tomu by vystupoval i v seriálu o počátcích této známé fiktivní postavy. Jeho zástupci to však nyní popřeli. "Je to vymyšlené," řekli podle webu E! News

"Můžu vám říct, že studio už připravilo návrh filmu o Jacku Sparrowovi, takže doufá, že jim Johnny odpustí a vrátí se jako jeho ikonická postava," řekl podle deníku Daily Mail zdroj blízký filmařům. Tato spekulace se však nepotvrdila. 

Související obsah

Herec by si za tyto projekty měl vydělat až 301 milionů dolarů (více než 7 miliard korun). Jako bonus by studio věnovalo významný příspěvek na charitu podle Deppova výběru.

Johnny Depp se na stříbrném plátně objevil jako kapitán Jack Sparrow v pěti filmech. Ze série byl však v roce 2018 vyhozen, a to kvůli obvinění z domácího násilí ze strany jeho exmanželky Amber Heard. Soudní proces Depp před několika týdny vyhrál.

Amber Heard musí Johnnymu Deppovi po soudu zaplatit vysoké odškodné:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz