Zajímavosti

"Člověk má devět prstů!" Michaela dostala v Na lovu do kolen i moderátora

Soutěžící ve slovenském formátu vědomostní soutěže Na lovu nebyla zrovna ve formě. Svými špatnými odpověďmi dokonce pobavila i moderátora pořadu. I přes to se však dostala až do samotného finále.

Na Slovensku v jednom z dílů tamní adaptace vědomostní soutěže Na lovu pobavila jedna ze soutěžících úplně všechny. Michaela se do sousední země vrátila krátce po tom, co v Dánsku dokončila bakalářské studium v oboru cestovní ruch a hotelnictví. Po návratu měla spoustu volného času, a rozhodla se tedy přihlásit do této soutěže.

Soutěžící před každým kolem řekla, že se necítí připravená. Některé otázky ji zaskočily a na správnou odpověď nemohla přijít. Moc jí nevycházelo ani tipování. "Kolik prstů má dospělý člověk?" zeptal se například moderátor pořadu Viktor Vincze. "Devět," odpověděla 23letá Slovenka.

Související obsah

"Dařilo" se jí i dále, když na otázku, ve kterém městě se odehrává legendární Oktoberfest, odpověděla, že "v Dánsku". Krátce poté se jí podařilo pobavit i samotného moderátora. "Největším suchozemským zvířetem je?" zeptal se se vší vážností Vincze. "Želva," prohlásila Michaela. I přes to, že se jí v úvodním kole příliš nedařilo, zvládla mladá soutěžící souboj s lovcem a prošla do finále.

Do české verze soutěže Na lovu se můžete přihlásit i vy. Nyní máte navíc jedinečnou možnost připojit se k Doktoru Vševědovi či Kvízové dámě a vyzvat soutěžící jako lovec! Jak se přihlásit, zjistíte zde.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz