Zajímavosti

Michal David slaví 60. Na koncert si pozval Leoše Mareše i Vondráčkovou

Michal David slaví 60. Na koncert si pozval Leoše Mareše i Vondráčkovou
Michal David | Zdroj: profimedia.cz

Dlouho očekávané a přesouvané koncerty Michala Davida k jeho šedesátinám jsou tady. Český král popu zazpíval své hity fanouškům v úterý večer v O2 aréně a další den si to zopakuje. Na koncert si pozval i Lucku Vondráčkovou a Leoše Mareše. Moderátor mu poslal vzkaz plný nostalgie.

Fanoušci i samotný Michal David se dočkali. Jeho koncert Michal David "60" proběhl v úterý a další se chystá na středu večer. Milovníci českého popu se dočkali i vystoupení Lucky Vondráčkové, která s oblíbeným zpěvákem zazpívala hit Byla to láska. Zároveň si mohli zatančit i na její vlastní song Džíny. Dalším hostem byla i kapela Village People.

Celou show uváděl Leoš Mareš a neodpustil si sdílet vzpomínku, jak před deseti lety stál na stejném místě. "Michal David má dnes koncert v O2 areně a dostal jsem pozvání, abych celou show MICHAL DAVID 60 uváděl. Jsme připraveni," napsal moderátor na instagramu.

Související obsah

"Být stále mlád. Tomu říkám omlazovací aplikace. Takhle jsem uváděl stejnou show v roce 2010. Michal David 50, Leoš Mareš 34," zavtipkoval si Leoš a podělil se se sledujícími o zábavné video.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

I na samotném interpretovi je vidět, že se na svůj koncert opravdu těšil, hned po prvním koncertu sdílel písničku Nenapovídej. "Konečně O2 arena," napsal pod milovaný hit a fanoušci hned nadšeně reagovali. Svůj úspěch plánuje Michal zopakovat a pořádně si užít i druhý koncert 29. 6.

Podívejte se na video, jak Michal David vzpomíná na Ivetu Bartošovou:

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz