Zajímavosti

Vojta Kotek se tajně oženil. Se svatbou vyplulo na povrch ještě jedno překvapení

Vojta Kotek se tajně oženil. Se svatbou vyplulo na povrch ještě jedno překvapení
Vojtěch Kotek se oženil Zdroj: Profimedia

Herec a režisér Vojtěch Kotek se ve čtvrtek oženil. Nedaleko Orlíku si vzal přítelkyni Radanu, se kterou chodí více než rok. Podle portálu Expres ale nejde o jediné velké překvapení pro fanoušky. Kotek se má již brzy totiž stát navíc i tátou.

Poprvé se spolu ukázali loni na karlovarském festivalu. Letos v březnu pak herec s partnerkou Radanou dorazil na premiéru filmu Betlémské světlo. Jinak si ale pár své soukromí střeží. Vztahu se ale evidentně daří, protože ve čtvrtek si Vojta Kotek a jeho Radanka řekli své "ano".

Dvojice se snažila tajit nejen podrobnosti o vztahu, ale i o samotné svatbě. Nakonec ale zpráva o veselce prosákla na veřejnost stejně jako informace, že partnerka Kotka je v očekávání. 

Související obsah

​Obřad proběhl ve čtvrtek v přírodě nedaleko Orlíku. Portál Expres přinesl i fotografie ze slavnostního dne. Organizaci svatby si vzal na bedra přímo sám herec. Kolem třetí hodiny se začali scházet první svatebčané. Vzápětí dorazili novomanželé v historických vozidlech.

Nechyběla brána zdobená bílou organzou doplněná o světle fialové a bílé květiny. Stejná dekorace pak byla použita i na židličky pro hosty, jak informoval portál Extra.cz

Vojta Kotek, známý zejména z filmů Rafťáci a Snowboarďáci, kde hrál spolu s Jiřím Mádlem, v minulosti chodil například s kolegyněmi Terezou Ramba či Berenikou Kohoutovou. S žádnou z nich to ale nedotáhl až k oltáři.

Vojtěch Kotek si zahrál i v minisérii Guru, kterou můžete zhlédnout na Voyo:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz