Zajímavosti

Zkontrolujte si fotky z dovolené! Možná jste v Chorvatsku potkali slavného herce

Zkontrolujte si fotky z dovolené! Možná jste v Chorvatsku potkali slavného herce
Kevin Spacey v Chorvatsku Zdroj: Profimedia

Do Chorvatska přijel Kevin Spacey. Slavný herec, který momentálně čelí obviněním ze sexuálního napadení, přijel do oblíbené destinace Čechů na dovolenou. Několik dní hodlá strávit na ostrově Brač.

Spaceyho v zemi přivítal chorvatský režisér Jakov Sedlar. "Přijel na pár dní na dovolenou, pozvali jsme ho se synem Dominikem. Nečeká ho tady žádná práce, chce si odpočinout a pár dní stráví na Brači," řekl portálu RTL.hr.

Na veřejnosti už se objevily fotografie slavného herce po příletu do země. Jedná se o první snímky poté, co stanul před soudem v Londýně. Je totiž obviněn ze sexuálního napadení tří mužů.  

Související obsah

Kvůli obviněním si Spacey už dlouho nezahrál v hollywoodských filmech. Právě režisér Sedlar mu ale jednu roli dal. V dokudramatu Bilo jednom u Hrvatskoj, které vyšlo letos v květnu, si zahrál prvního chorvatského prezidenta Franja Tudjmana.

Podle britského státního zastupitelství 62letá americká hvězda sexuálně napadla mezi lety 2005 až 2013 tři muže. Jakoukoli vinu Spacey odmítá. Nejedná se o první obvinění, kterému herec známý z filmů Sedm či Americká krása čelí. V roce 2017 jej ze sexuálního obtěžování nařklo asi 30 mužů. K soudu se však dostal jen jeden případ, který prokuratura v roce 2019 stáhla.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz