Zajímavosti

Burešová šokovala radikální změnou. Prozradila také, z čeho má velký strach

Burešová šokovala radikální změnou. Prozradila také, z čeho má velký strach
Eva Burešová | Zdroj: Profimedia

Eva Burešová si očividně potrpí na překvapení. Za poslední rok stihla oznámit v pořadu Tvoje tvář má známý hlas, že s partnerem Přemkem Forejtem čekají miminko, zmizet z velkoměsta a koupit domek v Benešově. A teď dokonce radikálně změnila vizáž. Zpěvačka odhodila dlouhé vlasy a zvolila sexy retro ofinu.

Krásná herečka se nechala ostříhat jen pár týdnů poté, co s partnerem Přemkem Forejtem dotočila nový videoklip Žena z oceli. V něm si své dlouhé vlasy naposledy užila jako éterická princezna. "Vytáhli jsme retro a moc se nám to líbí," okomentovala svou proměnu Burešová na instagramu.

Reakce fanoušků na sebe nenechaly dlouho čekat a většina z nich herečce její nový účes začala chválit. V komentářích se však objevila spousta dotazů, na které Burešová záhy reagovala. Prozradila hlavní důvod změny stylu.

Související obsah

"Ty vlásky byly opravdu hodně zničené, takže jsme je šmikli tak, aby byly zase co nejvíce zdravé a pevné," popsala, jak si neustálým kulmováním poničila vlasy. A doplnila, že si je však nikdy nebarvila, jak si mnozí myslí.

Svěřila se, že nápad s ofinou byl její a že si ji schválně nechala ostříhat delší. "Vidím přes ni. Jsem z emo generace, jsme zvyklí," zavtipkovala zpěvačka v příspěvku se vzpomínkou na módu ze začátku milénia.

"A na závěr. Vlasy se mi v těhotenství začaly rovnat samy. Žehličkám i kulmám se teď nějakou chvíli budu vyhýbat obloukem," poučila se herečka. 

"Uvidíme, jak budou moje vlasy vypadat po porodu. S Natou mi nevypadaly a mojí mamce také nikdy po žádném porodu, tak snad to bude genetické," zadoufala Burešová a svěřila se se strachem, aby po druhém porodu o své dlouhé vlasy nepřišla.

Podívejte se na video, kde Václav Noid Bárta a Eva Burešová představili svou novou píseň:

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz