Zajímavosti

Domácí násilí: Slavný zpěvák má zákaz přiblížení, svou vinu odmítá

Domácí násilí: Slavný zpěvák má zákaz přiblížení, svou vinu odmítá
Zpěvák Ricky Martin Zdroj: Profimedia

Zpěvák Ricky Martin čelí od konce minulého týdne soudnímu zákazu styku. Soudní zákaz se týká domácího násilí, ale zřejmě se nejedná o jeho manžela. Umělec veškerá tvrzení vůči své osobě odmítá.

Podle tamní policie byl na zpěváka v pátek 1. července vydán soudní zákaz přibližování. Policie se snažila ještě tentýž den zpěváka zastihnout v jeho domě ve městě Dorado v Portoriku, ale bez úspěchu.

Ricky Martin na svém twitteru vinu popřel. "Soudní příkaz vůči mé osobě je postaven na lživých obviněních, budu na něj proto reagovat skrze soudní proces (pravdivými) fakty. Jelikož se jedná o probíhající proces, nemohu se ke kauze nyní blíže vyjadřovat. Cením si všech vašich vřelých zpráv podpory," napsal. Jeho právní zástupci označili tvrzení za naprosto nepravdivé a vymyšlené.

Úřady vydaly k případu jen krátké vyjádření. "Portorické zákony o domácím násilí nám nedovolují zveřejnit žádné bližší informace o osobě žádající o soudní proces," řekl agentuře AP policejní mluvčí Axel Valencia.

Související obsah

​Tamní deník El Vocero uvádí, že Ricky Martin byl s danou osobou ve vztahu celkem sedm měsíců. Podle informací poskytnutých v příkazu se pár rozešel před dvěma měsíci, zpěvák se ale s rozchodem odmítá smířit. A údajně se opakovaně potuloval v okolí domu dané osoby. Podle deníku byl zákaz vydán z obavy osoby o vlastní bezpečí a měl by být platný minimálně jeden měsíc.

Ricky Martin se v roce 2017 oženil se Jwanem Yosefem, malířem syrsko-švédského původu. Tento fakt přiznal až na začátku roku 2018. Na konci stejného roku se manželům narodila první dcera Lucia Martin-Yosef, následující rok pak syn Renn Martin-Yosef. Spolu s dvojčaty Matteem a Valentinem, jejichž otcem se Ricky Martin stal díky náhradní matce v roce 2008, mají celkem čtyři děti.

Zpěvák Ricky Martin se nejvíce proslavil svou písní Livin‘ La Vida Loca, kterou vydal v roce 1999. Jeho úspěch se považuje za začátek obliby tohoto hudebního žánru, takzvané "latinské exploze".

Ricky Martin se často objevuje před objektivy fotoaparátů:

bd, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz