Zajímavosti

Náhlá smrt mladého herce (†18): Policisté konečně odhalili příčinu smrti

Náhlá smrt mladého herce (†18): Policisté konečně odhalili příčinu smrti
Americký herec Tyler Sanders Zdroj: Instagram Tylera Sanderse

Nadějný hollywoodský herec Tyler Sanders, známý ze seriálů Živí mrtví: Počátek konce nebo Záchranáři L. A., naposledy vydechl v polovině června. Smrt teprve 18letého umělce vyvolala nespočet otázek. Podle amerických médií se Sanders předávkoval drogami.

Sandersovu smrt stále vyšetřují kriminalisté, předběžné závěry ale ukázaly na předávkování drogami, zjistil americký portál TMZ. Hercovo bezvládné tělo našli policisté 16. června v jeho losangeleském bytě.

Vedle něj se povalovalo plastové brčko a sáček s bílým práškem, pravděpodobně kokainem. Strážce zákona na místo přivolali Sandersovi přátelé, protože se jim už den neozýval.

Související obsah

Hollywoodskou naději už pozůstalí pohřbili v rodném Houstonu. Sandersův otec měl při smuteční řeči prohlásit, že jeho syn byl drogově závislý a život ho stálo předávkování. U herce údajně během natáčení seriálu Záchranáři L. A. propukly deprese, které začal řešit psychotropními látkami.

Příčinu smrti definitivně určí koroner, jakmile obdrží výsledky toxikologického rozboru. Podle TMZ to však nebude dřív než za čtyři měsíce.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Tyler Sanders (@tylermsanders)

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz