Zahraničí

Opilý muž na Slovensku sebral auto majiteli. Naboural do policejní stanice

Opilý muž na Slovensku sebral auto majiteli. Naboural do policejní stanice
Nabouraná policejní stanice Zdroj: Policie SR

Divoký zážitek má za sebou muž z východního Slovenska. V obci Medzilaborce u hranic s Ukrajinou naboural pod vlivem alkoholu auto, které mu navíc nepatřilo. Jako by to nestačilo, vjel přímo do policejní stanice.

K tomu, že se vydá na projížďku, se v pondělí krátce po obědě rozhodl 63letý muž ze slovenských Medzilaborců. Auto, ve kterém se chtěl projet, ale měl ukrást. Jeho majitel jej nechal nastartované a bez dozoru.

Muž ale neujel příliš daleko. Krátce poté, co měl auto sebrat jeho právoplatnému majiteli, s ním totiž narazil přímo do vstupního vestibulu jedné z budov ve městě. Ke své smůle trefil řidič obvodní oddělení tamního policejního sboru.

Související obsah

Policie neukázněného řidiče na místě zadržela. Nadýchal 2,4 promile alkoholu a musí teď vysvětlovat hned několik přečinů.

Zákon porušil dokonce třikrát najednou. "Vyšetřovatel vznesl proti 63letému muži obvinění z přečinu neoprávněného užívání cizího motorového vozidla, přečinu poškození cizí věci a přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky," napsala na facebooku prešovská policie.

Podívejte se na spoušť, kterou po sobě nezvedený řidič zanechal:

Nabouraná policejní stanice Zdroj: Policie SR
TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz