Zajímavosti

Jágr se potkal s Verešovou po 20 letech. Přišla bez spodního prádla

Jágr se potkal s Verešovou po 20 letech. Přišla bez spodního prádla
Jaromír Jágr Zdroj: Profimedia

Setkání, které by čekal málokdo. Jaromír Jágr a Andrea Verešová na sebe narazili na karlovarském filmovém festivalu. Na přelomu tisíciletí tvořili pár a skoro to vypadalo, že se budou brát, potom se 20 let neviděli. A modelka opět dokázala, že stud nemá v popisu práce, a na kolonádu dorazila bez podprsenky i kalhotek.

Bývali jednou z nejostřeji sledovaných dvojic. Když se Jaromír Jágr a Andrea Verešová v roce 2003 po téměř šestiletém vztahu rozešli, pozornost neutichla. Směřovala však ke každému zvlášť. Jejich cesty se znovu propletly až tuto neděli v Karlových Varech.

Snímkem s expartnerkou se hokejista pochlubil na instagramu. Žádná zlá krev už mezi nimi po takové době není. Před hledáčkem fotoaparátu zapózovali i Jágrova současná přítelkyně Dominika Branišová a manžel Verešové, podnikatel Daniel Volopich.

"Od 1998 do 2003 jsme se viděli skoro každý den. A pak bezmála 20 let nic. Až do neděle 3. 7. 2022 na party UniCredit Bank v Karlových Varech. Milé setkání na skvělé party," pochlubil se Jágr.

Související obsah

Verešová ale upoutala zraky fanoušků i něčím jiným než společnou fotkou s Jágrem. Jako by tušila, že svého bývalého potká, a tak neponechala nic náhodě. Po lázeňské kolonádě se promenádovala bez spodního prádla. A to dalo jejím ženským zbraním pod bílými, téměř průsvitnými šaty patřičně vyniknout. O 15 let mladší Dominika vedle ní působila mnohem usedlejším dojmem, ačkoliv se také živí jako modelka.

Jaromír Jágr měl autonehodu, v Praze se srazil s tramvají (05/2022):

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz