Domácí

Elišku (20) už hledají přes měsíc. Rodina ani policie stále nemají stopu

Policisté už přes měsíc pátrají po 20leté Elišce Šírové z Havraně na Mostecku. Dívka zmizela ve středu 1. června. Matce tehdy řekla, že jede do Mostu. Od té doby ji nikdo neviděl.

Eliška se doma naposledy ukázala před více než měsícem. "Se se mnou loučila: 'Jedu do Mostu, ahoj.' Bylo to 1. června ve čtyři hodiny odpoledne," řekla její matka Karolína Šírová. 

Známí a přátelé dívky se ve čtvrtek sešli a prohledávali okolí jejího bydliště. Žádné nové zprávy ale jejich pátrání nepřineslo. "Na nic jsme nepřišli. Vůbec nic, ona hned asi hodinu po tom měla hluchý telefon. Vůbec nic. Všechno, co jsme mohli, jsme prověřili. Přátelé, známí, rodina, policie také, ale vůbec nic. Sami tomu nerozumí, že jsou v koncích, žádná stopa," prohlásila paní Šírová.

Související obsah

Eliška má na pravé ruce v horní části zápěstí tetování s motivem pohádkové postavy znázorňující částečně draka s hlavou králíka. Na levý kotník si nechala vytetovat růži. Naposledy na sobě měla černé džíny, černou mikinu a sportovní boty a na zádech tmavý batoh. Měří asi 155 centimetrů. Policie žádá, aby kdokoliv, kdo má k výskytu pohřešované Elišky informace, volal na linku 158

kdu, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz