Zajímavosti

Válka pokračuje. Dáda Patrasová tvrdě zaútočila na Zuzanu Bubílkovou

Válka pokračuje. Dáda Patrasová tvrdě zaútočila na Zuzanu Bubílkovou
Herečka a zpěvačka Dagmar Patrasová | Zdroj: Profimedia

Moderátorka a komička Zuzana Bubílková se v posledních dnech na sociálních sítích pořádně rozjela. Na svém instagramu se pustila nejen do Dády Patrasové, ale i do dalších českých celebrit. Někdejší královna dětských srdcí teď ale vrací úder a poslala Bubílkové ostrý vzkaz.

"Bubílková je trapná a zapšklá," pustila se zostra Dáda Patrasová do Zuzany Bubílkové. Reagovala tak na příspěvek Bubílkové, ve kterém si dělala legraci ze spisovatelky Radky Třeštíkové. Ta na sebe před několika dny upozornila kontroverzním outfitem na karlovarském filmovém festivalu. Bubílková její oblečení parodovala.

To rozjitřilo emoce zpěvačky Patrasové, které už několik dní leží Bubílková v žaludku. Ani na ní totiž komička nenechala nit suchou. Přibližně před týdnem na sociální síti narážela na její údajné problémy s alkoholem. "Po běhu mám žízeň jako Dáda," napsala.

Související obsah

​Patrasovou to rozlítilo. "Cože?" odpověděla jednoduše a bez diakritiky, ale teď se ukázalo, že ji urážka stále trápí. O údajné přehnané chuti k alkoholu přitom v minulosti mluvil i kamarád Patrasové Jiří Krampol, tehdy to s ní však tolik nezamávalo.

V půlce května Patrasová způsobila dopravní nehodu a odmítla dechovou zkoušku. A nebylo to poprvé, co zpěvačka oblíbených dětských písní nezvládla řízení. V roce 2018 narazila do jiného auta a nadýchala 2,5 promile. Od té doby se spekulace o tom, že každou skleničku vítá s úsměvem, vracejí jako bumerang.

Mezi Dádou a Felixem to zase jiskří. Patrasová prozradila recept na lásku:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz