Domácí

V Praze se srazila dvě nákladní auta. Čtyři lidé jsou zranění

V pražské Kolbenově ulici se v pondělí srazila dvě nákladní auta. Na jednom z nich přitom v tu chvíli pracovali čtyři dělníci, kteří utrpěli lehká až středně těžká zranění. Většinou se jednalo o poranění nohou, jeden z nich navíc po nehodě skončil s úrazem hlavy.

Záchranné složky zasahovaly v pondělí po poledni v Kolbenově ulici v Praze 9, kde se srazila dvě nákladní auta. "Na jednom z nich zrovna pracovali čtyři dělníci. Dva z nich utrpěli vážná zranění, další dva lehčí," sdělila redakci TN.cz policejní mluvčí Violeta Siřišťová.

Související obsah

​Mluvčí pražských záchranářů Jana Poštová upřesnila, že všechna zranění byla spíše lehčí až středně těžká. Na místo podle ní vyrážely tři jednotky záchranářů a inspektor. "Všichni zranění byli mladí muži, jednalo se hlavně o poranění dolních končetin, v jednom případě také o poranění hlavy. Žádný z pacientů není v kritickém stavu," prozradila.

Zraněné muže záchranáři převezli do nemocnice. Na místě byla mezitím při odstraňování následků nehody zcela uzavřena silnice směrem do centra. Okolnosti srážky nákladních vozů policie vyšetřuje.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz