Zahraničí

Tragédie u Sence. V bazénu u rodinného domu se utopilo batole

V okrese Senec na Slovensku začal týden tragicky. Dopoledne se v bazénu na zahradě jednoho z tamních rodinných domů utopilo tříleté dítě. Záchranáři se ho po příjezdu pokoušeli oživit, lékař ale nakonec musel konstatovat smrt.

Slovenská policie obdržela oznámení o nešťastné události před 11. hodinou dopolední. Nahlášený měla nález tříletého dítěte, jehož tělíčko plavalo bez známek života v bazénu jednoho z rodinných domů v okrese Senec nedaleko Bratislavy.

To se po příjezdu na místo potvrdilo. K události vyjížděli také záchranáři, kteří se pokoušeli bezvládné dítě oživit, jejich snaha ale byla marná – batole zemřelo. Přesné příčiny tragického úmrtí policie vyšetřuje.

Související obsah

​"Bližší okolnosti případu vzhledem k jeho citlivosti poskytovat nebudeme," uvedla policie podle slovenského zpravodajského webu tvnoviny.sk. "Vyšetřováním se zabývají policisté Okresního ředitelství Policejního sboru v Senci," dodala.

Nedávno se podobná událost stala i v Česku. Na konci června se u Říčan také utopilo batole v bazénu na zahradě rodinného domu.

Utopit se dá i hodiny po koupání, nebezpečí hrozí především dětem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz