Co nás čeká

Horoskop na pondělí 18. července: Hvězdy vám přejí, můžete se blýsknout

Horoskop na pondělí 18. července: Hvězdy vám přejí, můžete se blýsknout
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Býci budou mít v pondělí plno energie, měli by ji využít smysluplně. Ryby se můžou těšit na milostné napětí, přináší ho Venuše vstupující do znamení Raka. Nejde ovšem jen o sexuální konstelace, krásného pocitu se lze dobrat i v pouhé přítomnosti partnera.

Beran

Dnes se zřejmě objeví větší shon a také nepříjemné možnosti přepětí. Ve financích by tedy mohlo dojít k určitým nerozvážnostem a ukvapeným rozhodnutím o nějaké větší investici, jak se říká, dvakrát měřte a jednou řežte! Opatrnosti není nikdy nazbyt.

Býk

V pondělí jste se probudili aktivní a akceschopní, vaši energii vám každý závidí. Snažte se ji využít naplno, protože není bezedná, a dnes vám hvězdy přejí dokonce mimořádně. Můžete zahájit nějaký nový projekt nebo si práci udělat dopředu, brzy se vám bude hodit.

Blíženci

Venuše vstupující dnes do znamení Raka po vás žádá, abyste volné chvíle využili maximálně příjemným způsobem. Dnes si dokážete naplno užít koketování, ale i hry a kulturní zážitky, které vás dokážou pobavit. Vaše duše i tělo naberou druhý dech.

Rak

Vaše zesílená přitažlivost a klidná povaha dnes může přilákat nějakého ohnivého zrozence. Berani, Lvi i Střelci si brousí své nástroje, aby do svých tenat chytili citlivého Ráčka, který jim dokáže ukázat svět z jiného úhlu pohledu. Nebraňte se jim.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA SRPEN!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev

Dnes snadněji získáváte sympatie, takže můžete počítat s podporou například přátel a uskutečnit nějaké své dlouhodobé přání. Pokud se týká cestování, je to trefa do černého! Pokud jste ještě nebyli na dovolené, je nejvyšší čas vyrazit, nejlíp k vodě.

Panna

Nechybí vám energie ani chuť k odstartování důležitých profesních záležitostí. Je to výborná zpráva, protože hvězdy vám přejí a můžete se skutečně blýsknout. Zejména pokud se chystáte začít nový projekt nebo měníte zaměstnání, všechno se vydaří.

Váhy

Dnes buďte opravdu obezřetní, protože se kolem vás neustále rojí nějaké komplikace! Naštěstí při vás stojí Venuše, která se přesouvá do Raka a nedovolí, aby se nepříjemnosti rozmnožily víc, než je zdrávo. Požehnání také hvězdy dávají delším pracovním cestám.

Štír

Možná se vám nebude chtít tak rychle zařadit do pracovního procesu, ale brzy vás překvapí široké možnosti a kontakty, které se na vás ze všech stran hrnou. Mohou vás v profesní sféře posunout více na výsluní, a tak počáteční lenost velmi brzy opadne.

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

Střelec

Dnes je den s velkým D! Zejména nezadaní by měli zpozornět a nepřehlédnout žádný úsměv, který k nim přichází z okolí. Z jednoho takového úsměvu by se mohl vyvinout rozhovor a z rozhovoru nakonec třeba něco víc. Máte se opravdu na co těšit!

Kozoroh

Nemáte dnes zrovna na růžích ustláno, zejména v práci, a tak se snažte si situaci ještě nekomplikovat. Vyhýbejte se důležitým rozhovorům a rozhodnutím, která mohou ovlivnit váš život na delší dobu. Zjistíte, že se dá den přežít i v klidu a bez nervů.

Vodnář          

Dopoledne se objeví situace, která vás trochu vyvede z míry, ale nenechte se vytočit a nepráskejte hned dveřmi. Špatné se v dobré obrátí a nakonec zjistíte, že co vypadalo jako průšvih, možná ještě posune vaši kariéru vpřed. Neklesejte na mysli!

Ryby  

Venuše vstupující do znamení Raka vám umožňuje snáze dosahovat vrcholů v lásce. Nejde ovšem jen o sexuální konstelace, krásného pocitu se lze dobrat i v pouhé přítomnosti partnera. Jestliže jste si v uplynulých týdnech moc nerozuměli, nyní se spory vyřeší.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz