Domácí

Po čtrnáctileté Štefanii se slehla zem. Policie prosí o pomoc při pátrání

Po čtrnáctileté Štefanii se slehla zem. Policie prosí o pomoc při pátrání
Pohřešovaná žena | Zdroj: Policie ČR

Na Sokolovsku se ztratila čtrnáctiletá dívka. Poté, co odešla od příbuzných, se měla vrátit domů, tam už se ale neukázala. Policie prosí o jakékoliv informace, které by vedly k jejímu nalezení.

Policie v Karlovarském kraji prosí o pomoc při pátrání po čtrnáctileté dívce. Štefánie Ferková z Lokte na Sokolovsku měla 1. července přespat v bytě u příbuzných v Novém Sedle. Druhý den z bytu odešla. Příbuzným řekla, že se vrátí domů do Lokte. Tam ale už nedorazila. Nikomu o sobě ale nedala vědět.

"Při odchodu měla mít pohřešovaná dívka na sobě červené šaty, černou kabelku, černé sluneční brýle a na nohou černobílé sportovní boty značky Nike. U sebe měla mít peněženku i mobilní telefon, na který ovšem nereaguje," uvedl policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Související obsah

Dívka je zhruba 160 centimetrů vysoká, má rovné hnědé vlasy a tmavé oči. Může se zdát starší, než ve skutečnosti je. V minulosti už byla pohřešovaná několikrát. Policie prosí kohokoliv, kdo by dívku viděl nebo věděl, kde se může nacházet, aby zavolal na linku 158 nebo přišel na policejní služebnu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz